"TAMARIS – KOMFORTAS JŪSŲ PĖDOMS"
ŽYGIO BATAI ir TAMARIS parduotuvių organizuojamo TAMARIS avalynės žaidimo „ TAMARIS – KOMFORTAS JŪSŲ PĖDOMS" taisyklės:

• Įsigyk TAMARIS avalynės porą ŽYGIO BATAI ir TAMARIS parduotuvėse Lietuvoje 2017 gegužės 8 d. – 21 d.
• Registruokis www.shoesonline.lt.
• Bus apdovanoti 9 TAMARIS avalynės porų laimėtojai!


1. „ TAMARIS – KOMFORTAS JŪSŲ PĖDOMS" žaidimas vyksta ir jame registruotis žaidėjai gali Lietuvoje 2017 gegužės 8 d. – 21 d.
2. Žaidimą organizuoja UAB "Armitana", Eigulių g. 11-1, Vilnius, Tel. +370 5 247 7601, El. p. info@armitana.lt.
3. Žaidime norintys dalyvauti asmenys turi nusipirkti bet kurią TAMARIS avalynės porą bet kurioje ŽYGIO BATAI ir TAMARIS prekybos vietoje visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, išsaugoti prekės pirkimo kvitą, kuris bus laikomas pirkimo liudijimu.
4. Loterijos būdu, iš visų užsiregistravusiųjų www.shoesonline.lt. kvitų, 2017 gegužės 22 d. bus traukiami 9 TAMARIS avalynės porų laimėtojai, kurie turės teisę per 14 kalendorinių dienų atsiimti prizą. Viso bus išdalinta 9 TAMARIS avalynės poros.
5. Registracijos formoje nurodomas vardas, pavardė, pirkėjo telefono numeris, el. paštas, miestas, pirkimo kvito numeris. Registracija www.shoesonline.lt yra nemokama.
6. Vienas žaidimo dalyvis gali registruoti keletą unikalių pirkimo kvitų, tačiau lošimo metu gali laimėti tik vieną prizą.
7. Jei vienas unikalus pirkimo kvitas būtų užregistruotas keletą kartų, galiojančiu būtų laikomas ir žaidime dalyvautų tas unikalus pirkimo kvitas, kuris užregistruotas pirmas.
8. Laimėtojai, loterijos būdu bus traukiami 2017 gegužės 22 d. Laimėtojai, laimėję prizą, bus informuoti dalyvio nurodytu telefono numeriu. Atsiimti prizą laimėtojas įpareigotas ŽYGIO BATAI ir TAMARIS parduotuvėse Lietuvoje iki 2017 06 05, pateikdamas savo asmens dokumentą bei užregistruotą pirkimo kvitą.
10. Dalyvaudami žaidime, dalyviai patvirtina, kad sutinka su šiomis taisyklėmis ir kad žaidimo organizatoriai ir jų paskirti asmenys gali apdoroti, saugoti ir panaudoti jų duomenis, siekdami nustatyti prizų laimėtojus, juos paskelbti ir įteikti prizus. Duomenys apdorojami siekiant užtikrinti prizų laimėtojų nustatymą ir prizų įteikimą. Pateikdamas ar registruodamas savo duomenis dalyvauti žaidime, dalyvis sutinka, kad jo duomenys bus apdorojami ir saugomi visą šio žaidimo laikotarpį, o po žaidimo pabaigos jie saugomi žaidimo Organizatoriaus duomenų bazėse taip ilgai, kiek būtina pagal taikomus norminius aktus.
11. Laimėti prizai negali būti pakeisti jokiu kitu prizu, prizo vertė negali būti išmokama grynaisiais pinigais.

Patvirtinkite, kad su žaidimo taisyklėmis susipažinote *
Vardas, Pavardė *
Your answer
Pirkimo kvito nr. *
Your answer
Tel. nr. *
Your answer
El. paštas *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms