Hiiumaa Lastevanemate Kooli 2. hooaja ideekorje
Hea Hiiumaa lapsevanem ja haridusasutuse töötaja!

Küllap oled kuulnud, et 2019. a sügisel alustas MTÜ Rõõmu Allikas Kärdla Põhikoolis Hiiumaa Lastevanemate Kooli 1. hooajaga. Hiiumaa Lastevanemate Kool kujutab endast loeng-vestlusõhtute sarja, kuhu on oodatud nii lastevanemad kui kooli töötajad ehk teisisõnu kaks osapoolt, kes igapäevaselt koolis käivate laste toetamisega tegelevad.
Suur kevad ja viimane kooliveerand on kätte jõudnud ning meie teeme tasapisi ettevalmistusi selleks, et võimalusel uuel õppeaastal Hiiumaa Lastevanemate Kooliga üle saare laieneda.

Meie soov on, et Hiiumaa Lastevanemate Kooli loeng-vestlusõhtud räägiksid just sulle olulistest teemadest: nendest, mille kohta soovid rohkem teada saada või nendest, mis sulle seoses lapsele toeks olemisega muret või küsimusi tekitavad. Selleks, et kõige paeluvamad teemafookused välja selgitada ja seeläbi loeng-vestlusõhtutele sobivad lektorid leida, palume sinu abi.

Märgi käesolevas küsitluses linnukesega need teemad, mis sind kõige rohkem kõnetavad. Sa võid valida palju erinevaid teemasid, aga ka ainult ühe. Tähtis on, et oma vastusega annaksid märku, mida sina Hiiumaa Lastevanemate Koolilt ootad.

Sinu ajakulu küsitluse täitmiseks on maksimaalselt 5 minutit. Rõõmu Allikas saab sinu panusest aga väärtusliku sisendi, mille põhjal Hiiumaa Lastevanemate Kooli kohtumisõhtud just sulle kõige efektiivsemaks kujundada.

Küsitlus on anonüümne.

Ootame vastuseid 31. maini 2020.

Suur aitäh juba ette!

Svetlana Reinmets ja Liisa Otsak
MTÜ Rõõmu Allikas
info@roomuallikas.ee
www.facebook.com/roomuallikas
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy