نظر خواهی دوره های آموزشی دانشگاه های دولتی ویژه اعضا گروه (انجمن) مدیران حرفه ای منابع انسانی
پیرو تفاهم اجرای مشترک(دوره های کوتاه مدت،مینی ام بی ای و ام ابی ای) با تعدادی از دانشگاه های دولتی ، به منظور برنامه ریزی براساس نیاز های فردی و سازمانی ، خواهشمنداست پیشنهادات خود را ذیلا مرقوم فرمایید :
حتما بعد از تکمیل فرم، بر روی گزینه ی SUBMIT در انتهای فرم کلیک کنید.اطلاعیه های دوره ها را از طریق لینک T.me/HRMTIRAN دریافت کنید.
نام خانوادگی *
Your answer
نام *
Your answer
شماره تماس *
Your answer
همراه *
Your answer
ایمیل
Your answer
تقاضا دوره براساس مدت دوره *
Required
متقاضی دوره *
Required
عناوین دوره های مورد تقاضا به تفکیک مدت دوره *
Your answer
در صورت تمایل به مشارکت از نظر (فضا،امکانات ،تجهیزات و...) اعلام فرمایید *
Your answer
متقاضی شرکت در کارگاه ها... (تقویم اموزشی:گروه مدیران/انجمن صنفی.../...) *
Required
لطفا در صورت انتخاب گزینه آخر(دوره های آموزشی درخواستی) برای فرد یا سازمان ، اطلاعات و جزئیات مورد نظر خود را در چند سطر بیان بفرمایید؛ درخواست شما بررسی و برای آن برنامه ریزی صورت خواهد گرفت.
Your answer
چه روزی را برای برگزاری این دوره (ها) پیشنهاد می دهید؟
# سالنامه #مدیران
# سالنامه #مدیران
با سلام و احترام خدمت #مدیران محترم
سالنامه ویژه مدیران
به استحضار می رساند با هدف اشنایی با خدمات #اساتید ، #مشاورین (مدیریتی ، منابع انسانی،روابط کار ...) و #شرکتهای فعال در حوزه مدیریت و منابع انسانی و دیگر اطلاعات مورد نیاز به تعداد محدود سالنامه در قطع وزیری و در دو رنگ قهوه ای تیره و روشن در دست تهیه است :- همکارانی که علاقه مند به تهیه سالنامه می باشند. عزیزان می توانند درخواستهای خود را با ای دی هماهنگ نمایند.
https://web.telegram.org/#/im?p=@hrtalents

درخواست خودر ا به اين اي دي ارسال كنيد يا از طريق 9028533897 هماهنگ فرمایید .

😀 جنبش علمی #هدیه دانشی📚دانش وآگاهی هدیه بدهیم (به مناسبت هدایای نوروزی)
😀 جنبش علمی هدیه دانشی ، 📚دانش وآگاهی هدیه بدهیم 🤔پیرو هماهنگی باواحدهای انتشاراتی
برای هدایای علمی ،کتب با تخفیف ویژه ارایه می شود:
اطلاعات بیشتر درسایتهای
yon.ir/t6Ez yon.ir/B576


کتاب، بهترین هدیه نوروزی سازمان‌ها

با نزدیک شدن به انتهای هر سال، شرکت‌ها درصدد خرید محصولاتی به عنوان هدایای نوروزی و اهدای آن به کارکنان، همکاران، مشتریان و ... بر می‌آیند. این هدایا مفیدتر و اثربخش‌تر خواهند بود، اگر:
• متمایز از سایر شرکت‌ها و رقبا باشد (هدایای تکراری هیچ تمایزی برای شما ایجاد نمی کنند: سررسید، ساعت، کیف و ...)
• با ذوق و متناسب با هدف شرکت انتخاب شده باشند.
• ماندگار باشد و هدیه گیرنده همیشه آن را نزد خود نگه دارد.
• بیانگر احترام وارزشمندی مخاطب از دید سازمان باشد.
• در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت (CSR) بوده و برای فرهنگ عمومی کشور و ... مفید باشد.

نشر نوین با طراحی بستـه‌هایی شامل یک یا چند جلد از معروف‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون و نیویـورک‌تایمـز، امکان تهیه هدایای نوروزی ارزشمندی را فراهم کرده است.
• درج پیام، مقدمه یا تقدیم‌نامه مدیرعامل در ابتدای کتاب
• معرفی شرکت و یا محصولات در ابتدا یا انتهای کتاب
• بازطراحی جلد کتاب و کاور بسته بر اساس نیاز شرکت
• امکان انتخاب تعداد و عنوان کتاب‌ها در هر بسته

مجله کسب‌وکار هـاروارد یکی از شـاخص‌ترین محصولات نشـر نوین، نسخـه فـارسی مجلـه کسب‌وکار هـاروارد است که به صـورت ماهنامه توسط دانشکـده کسب‌وکار دانشگاه هاروارد منتشر می‌شود. تاکنون بیش از 13 شماره از این مجله ارزشمند ترجمه و از طـریق سایت نشر نوین و اپلیکیشن اختصاصی «مجله هاروارد» عرضه شده است. لوح فشرده حاوی نسخه الکترونیکی این مجلات، و یا اشتراک نسخه کاغذی آن، می‌تواند بهترین هدیه برای مدیران، کارشناسان، دانشجویان و اساتید این حوزه باشد. br.nashrenovin.ir
عکس بسته ها

+ برخی بسته‌های پیشنهادی:
1) مدیران ارشد (قدرت عادت، مزیت، به زبان تِد، رقابت برای بردن)
2) بازاریابی (جذب، بازاریابی هکر رشد، بازاریابی چریکی، قدرت عادت)
3) زنان (تغییر مسیر، رمز اعتماد به نفس، قدرت عادت)
4) روانشناسی (طرز فکر، قدرت سکوت، سرسختی)
5) موفقیت (از ما بهتران، طرز فکر، سرسختی)
6) بسته‌های اختصاصی شما و ... .

+ عناوین کتاب‌های موجود در نشر نوین که نهایتا منجر به پیشرفت سازمانی خواهد بود به شرح زیر است:

قدرت عادت
(بعد از هر عنوان عکس جلدش)
چرایی کارهایی که انجام می‌دهیم، در زندگی و کسب ‌وکار
افتخارات * بیش از 70 هفته در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز * معرفی کتاب توسط دانشگاه هاروارد به عنوان تاثیرگذارترین کتاب‌ها برای مدیران
کتاب، با نثری روایت‌گونه از زندگی افراد، تجارب سازمانی و همچنیـن جوامع مختلـف، به نحوه‌ی شکل‌گیری عادت‌ها، موارد تاثیرگذار بر آن و اصول تغییر آنها می‌پردازد. کتاب در سه بخش کلی عـادت‌های اشخاص، عادت‌های سازمان‌ها و عادت‌های جوامع، بـه ارائـه آخرین دستـاوردهای علمی و اجتماعی می‌پردازد.

طـرز فکر
روانشناسی نوین موفقیت
افتخارات * پرفروش‌ترین کتاب سایت آمازون در زمینه روانشناسـی کاربردی * شمـاره یک پرفروش‌تـرین‌های لیست نیویـورک تایمز برای چندین هفته پیاپی * نوشته دکتر کارل دوک؛ استاد مشهور روانشناسی دانشگاه استنفورد
نویسنده در نتیجه‌ی ده‌ها سال تحقیق و بررسی خود در زمینه دستاوردها و موفقیت، به ایده‌ای پیش‌گامانه دست یافته است: «قدرت طرز فکر و نگرش ما». او توضیح می‌دهـد که چـرا موفقیت ما تنها مرهون قابلیت‌ها و استعدادمان نیست، بلکه نحوه نگرش‌مان به آنها نیز بسیار حایز اهمیت است.

رقابت برای بردن
استراتژی چگونه کار می‌کند
افتخارات * به روزترین و پرفروش‌ترین کتاب حوزه استراتژی * ترکیب علم و تجربه؛ این کتاب نتیجه همکاری ای. جی. لفلی (مدیرعامل P&G) و راجر مارتین (استاد دانشگاه وارتون) است.
پیروزی باید در قلب هر استراتژی باشد. به عقیده‌ نویسندگان کتاب، استراتژی مجموعه‌ای منسجم و هماهنگ از پنج انتخاب است: آرمان پیروزی، محل بازی، چگونه بردن، شایستگی‌های کلیدی و سیستم‌های مدیریت

مزیت
چرا در کسب ‌وکار سلامت سازمانی از سایر عوامل مهم‌تر است
افتخارات پاتریک لنچیونی جزو موفق‌ترین نویسندگان حوزه کسب‌وکار و نویسنده کتاب پرفروش «پنج دشمن کار تیمی» است.
این کتاب تلاش دارد تا با ارائه مفهومی به نام سلامت سازمانی به عنوان مزیتی ساده، جامع و پایدار سازمان‌ها را به سمت سالم‌تر بودن ببرد.‏ مزیتی که باعث می‌شود سازمان به محیطی خوب برای کارمندان، سودده برای صاحبان و مفید برای جامعه تبدیل شود.

قدرت سکوت
قدرت درونگراها در دنیایی که یک لحظه از سخن گفتن باز نمی‌ایستد!
افتخارات * پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز * پرفروش‌ترین کتاب آمازون در زمینه‌های خلاقیت و نبوغ، روانشناسی رفتاری، روابط بین فردی و ...
حتی در برونگراترین جوامع، حداقل یک سوم افراد درونگرا هستند. نویسنده در این کتـاب نشان می‌دهد تاکنـون چه میزان قـدرت این افراد دست کم گرفتـه شده و این موضـوع چقدر می‌تـواند برای جامعـه مضــر باشد! او ضمـن تـشریح وضعیـت درونگراها در جامعه، شغل، خانواده و روابط عاطفـی و...، راهکـارهای مناسبـی را ارائـه داده و با اشـاره به آخرین دستاوردهای علمی در این زمینه دید جامعه، حتی دید خود درونگراها را به درونگرایی تغییر می‌دهد.

کفش فروش پیر
شرح حالی از بنیانگذار نایکی
افتخارات * یکی از 10 کتاب برتر حوزه کسب‌وکار سال 2016 * توصیه شده توسط بیل گیتس و وارن بافت
در این شرح حال صریح و جذاب، برای اولین بار، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره‌ی شرکت نایکی (تولید کننده پوشاک و کفش‌های ورزشی) فیل نایت، به روایت سرگذشت محرمانه‌ی این شرکت در روزهای اول که تنها یک بنگاه تجاری نوپای کوچک بود و تبدیل شدن آن به یکی از بزرگترین برندهای نمادین، سرنوشت ساز و سودآور می‌پردازد. در این کتاب، به هر دو جنبه زندگی شخصی و حرفه‌ای یک کارآفرین و مدیر پرداخته شده و بسیار آموزنده است.

تغییر مسیر
زنان، شغل و میل به پیشرفت
افتخارات * پرفروش‌ترین کتاب حوزه زنان و کسب‌وکار * شریل سندبرگ، مدیر ارشد اجرایی فیسبوک و از موفق‌ترین و مشهورترین زنان حال حاضرِ دنیا است.
این کتاب را برای زنانی می‌نویسم که می‌خواهند شانس خود را برای پیشرفت و دستیابی به اهداف‌شان‌ افزایش دهند؛ چه در شغل و چه در زندگی شخصی...، هدف دیگرم برای نوشتن این کتاب، مردانی هستند که می‌خواهند خواستۀ زنان به‌عنوان همکار، همسر، مادر یا دختر را درک کنند و درنتیجه بتوانند در ساخت دنیایی برابر، سهیم باشند.

به زبان تِد
رازهای داشتن یک ارائه و سخنرانی به یاد ماندنی
افتخارات * جزو 10 کتاب برتر، به انتخاب وال‌استریت ژورنال * پرفروش‌ترین‌های کتاب آمازون در زمینه‌های ارائه و سخنرانی
ایده‌ها جریان رایج قرن بیست‌ویکم هستند. بعضی از افراد، در ارائه ایده‌هایشان به گونه‌ای استثنایی عمل می‌کنند. این توانایی آن‌ها، اعتبار و نفوذشان بر جامعه امروز را بالا می‌برد. هیچ چیز جالب‌تر از ایده‌ای جسورانه نیست که به شکلی عالی ارائه شود. ایده‌هایی که به خوبی پخته و ارائه شوند، می‌توانند جهان را تغییر دهند. درنتیجه، آیا شگفت‌انگیز نخواهد بود اگر با توجه به بهترین ارائه‌های بزرگ‌ترین سخنرانان جهان، رازهایشان را برای ارائه‌های خود اعمال کنیم؟

از ما بهتران
داستان موفقیت
افتخارات * شماره یک پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز برای 11 هفته * ترجمه‌ی آخرین ویرایش کتاب * از بهترین کتاب‌های مالکوم گلَدوِل
مالکوم گلَدوِل در این کتاب شگفت‌انگیز، ما را در سفری ذهنی به دنیای از ما بهتران می‌برد؛ بهترین‌ها و درخشان‌ترین‌ها، مشهورترین‌ها و موفق‌ترین‌ها! او می‌پرسد: چه چیزی باعث موفقیت این افراد می‌شود.

سرسختی
قدرت اشتیاق و پشتکار
افتخارات * جزو 10 کتاب برتر حوزه کسب‌وکار در سال 2016 * پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز * کتاب پـرفروش سایت آمـازون در زمینـه‌های موفقیت، روانشناسی کاربـردی و شخصیت
در این کتاب که بسیار سریع وارد لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمـز شد، آنجلا داکورث (از پیشـروان روانشناسی موفقیت)، به همـه کسانی که به دنبال موفقیت هستنـد، شامل والـدین، معلمین، ورزشکـاران و فعالیـن کسب‌وکار و... نشان می‌دهد که راز موفقیت به اندازه‌ای که به اشتیاق و استقامت بستگی دارد، به استعداد وابسته نیست.

عادت مربیگری
کمتر بگویید، بیشتر بپرسید و شیوه رهبری‌تان را برای همیشه تغییر دهید
افتخارات * نوشته مایکل بونگی استانیر؛ نویسنده مطرح حوزه مدیریت و رهبری * توصیه شده توسط دنیل اچ پینک، برنه براون و ...
این کتاب هفت سـؤال و ابـزارهایی به شمـا می‌‌دهد تـا آن‌ها را به یـک شیـوه همه روزه برای سخت کارکردنِ کمتر و تأثیرگذاری بیشتر تبدیل کنید.

صفر به یک
نکاتی در مورد استارتاپ‌ها؛ چگونه آینده را بسازیم
افتخارات * شماره یک پرفروش‌ترین‌های آمازون و نیویورک‌تایمز * توصیه شده توسط مارک زاکربرگ، الون ماسک، واشینگتن پست، اکونومیست و ...
پیتر تیل نیاز به معرفی ندارد. او بنیانگذار شرکت PayPal و یکی از نخستین سرمایه‌گذاران فیسبوک است. یک کارآفرین موفق که در این کتاب شرح می‌دهد که چگونه شرکت‌های بزرگ از هیچ متولد می‌شوند. کتاب «صفر به یک» بسیار بین کارآفرینان و استارتاپ‌ها محبوب است و مجله فوربز نوشته است: «خواندن این کتاب به شما احساس قدرت فرابشری می‌دهد».

کارگاه ارزیابی فرایندهای مدیریت منابع انسانی بر اساس مدل فیلیپس
👤👤مدرس: آقای دکتر محمد جواد آبگون
📢📢تاریخ برگزاری: پیش ثبت نام (ساعت 9 صبح تا 18 )
🏢🏢 محل برگزاری : پردیس علم و فن آوری نوفل لوشاتو خ مسعود سعد پردیس علم و فن اوری ط ۲
هزینه سرمایه گذاری دوره : 430000تومان
📱تلفن : 9028533897
🌐shoghl.org
صدور گواهی معتبر برای دوره

عزیزان هزینه دوره را به شماره کارت
5859831041649244
به نام اقای جواد محجوب
واریز نمایند. برگه واریزی را به ای دی پیشگامان در تلگرام ارسال نمایید
@pishgamanhrm

جواد محجوب
📚📚 سرفصلهای دوره :
• مدلهای بلوغ فرآیندهای منابع انسانی
• اندازه گیری بلوغ فرآیندهای مدیریت منابع انسانی شامل:
1. استراتژی منابع انسانی
2. قابلیتهای سازمانی
3. کارمند یابی
4. توسعه کارکنان
5. مدیریت عملکرد
6. مدیریت استعداد
7. پاداش و قدر دانی
8. مدیریت ارتباطات
9. داده‌های منابع انسانی
10. HSE
• تهیه پروفایل بلوغ
• تهیه برنامه‌های بهبود
• تهیه نقشه راه( ره نگاشت ) مدیریت منابع انسانی

📚ابزار ارزیابی فرآیندهای مدیریت منابع انسانی
Process Survey Tools For Human Resources Managemen
شرکت فلیپس– یکی از بنیان گذاران بنیاد مدیریت کیفیت اروپا– با 165,600 نیروی انسانی در بیش از 60 کشور جهان، برنامه بهبودی سراسری را با نامBEST پایه ریزی و در تمامی واحدهای خود بکار می گیرد. این برنامه شامل رویکردها و ابزارهای متعددی است. یکی از مهمترین ابزارهایی که در برنامه BEST استفاده می گردد، ابزارهای ارزیابی فرآیندها(PST) می باشد. مدیریت منابع انسانی نیز یکی از موارد PST است.

📚مدل ارزیابی فرآیندهای منابع انسانی به دنبال اهداف زیر است:
اندازه‌گیری کیفیت فرآیندهای منابع انسانی
پیاده‌سازی برنامه بهبود به منظور پشتیبانی از وظایف منابع انسانی
انتخاب درست و صحیح پروژه‌های بهبود در حوزه منابع انسانی
برنامه‌ریزی کوتاه مدت، ميان مدت و بلندمدت در حوزه منابع انسانی
امکان مقایسه سطح بلوغ فرآیندهای منابع انسانی سازمان با سایر سازمان‌های پیشرو
تشخيص زمان و مکان مناسب برای استفاده از ابزارهای نوین مدیریت منابع انسانی
کمک به مدیران در انتخاب بهترین رویکردها با توجه به مقتضیات سازمان.


📚در پایان این دوره فراگیران قادر خواهند بود سطح بلوغ فرایندها را تعیین و برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در این حوزه داشته باشند. تهیه پروفایل بلوغ و مقایسه با بهترینها از خروجی های مورد انتطار این دوره می باشد.

اطلاعات دوره ساخت فایلهای پویا در اکسل با تاکید بر فرآیند های منابع انسانی
*این دوره به علت استقبال اعضا تا کنون چند بار برگزار شده است.پیش ثبت نام برای دوره های آتی
سرفصل ها:
مبانی اولیه طراحی فایل های هوشمند
درک صفحات مختلف در فایل های هوشمند
معرفی ابزارهای مورد نیاز
آموزش توابع مورد نیاز در گزارشات
چگونگی ایجاد گزارش های خودکار
ظرفیت: 15 نفر
مدت دوره : 8 ساعت
رزومه مدرس:
کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی، مدرس و مشاور تهیه سیستم های گزارش دهی
اطلاعات دوره:
1- روز : پنجشنبه ساعت 9 صبح تا 18 پیش ثبت نام
2- محل :کارگر شمالی -بالاتر از پمپ بنزین-پایین تر از بیمارستان قلب -جنب بانک مسکن- ساختمان ناهید-پ 1356-ط3 -واحد17 مهندسین مشاور،مدیریت ایده
3- ظرفیت کلاس 15نفر
عزیزانی که پیش ثبت نام کرده اند می توانند ،مبلغ سیصدوپنجاه تومان به شماره کارت
5859831041649244
به نام اقای جواد محجوب
واریز نمایند.بدیهی با توجه به استقبال ، عزیزانی که زودتر واریز نمایند در کلاس شرکت کرده و بقیه عزیزان در دوره اتی حضور خواهند یافت .
عزیزان برگه واریزی را به ای دی پیشگامان در تلگرام ارسال نمایید
@hrtalents
كارگاه تخصصی آموزش طراحی ساختار سازمانی مدرس:دکتراثنی عشری
شرکت بهسو صنعت برگزار مي نمايد:

كارگاه تخصصی آموزش طراحی ساختار سازمانی
زمان برگزاري كارگاه: سه شنبه و چهارشنبه پیش ثبت نام - ساعت 8 الی 13:30
محل برگزاری: تهران، خیابان شهید مطهری، رو به روی خیابان میرعماد، پلاک 264، طبقه سوم
« انجمن مدیران صنایع ایران »
محتواي كارگاه:
 طراحی ساختار سازمانی فرایندگرا و نحوه بهره برداری از مدل APQC
 روش های بخش بندی ساختار و تشکیل واحدهای سازمانی
 تاثیر ابعاد ساختاری (رسمیت، پیچیدگی و تمرکز) بر طراحی ساختار سازمانی
 تاثیر ابعاد محتوایی (استراتژی، اندازه وعمر سازمان، محیط و پاردایم ها) بر طراحی ساختار سازمانی
 نشانه های ضعف ساختاری
 شاخص های استاندارد برای نسبت های صف و ستاد و حیطه نظارت
 اصول نام گذاری صحیح برای پست های سازمانی (معاونت، مدیر، رئیس، سرپرست و...)
 نحوه کارسنجی و زمان سنجی برای شناسایی تعداد افراد موردنیاز در پست های سازمانی و افزایش بهره وری
 عارضه یابی و اصلاح ساختار سازمانی (بررسی از میان سازمان های افراد شرکت کننده)


مخاطبین دوره: مديران و كارشناسان منابع انسانی و تشکیلات و روش ها
گواهينامه: در پايان به شركت كنندگان گواهی شرکت در دوره اعطا می گردد.
درصورت تمایل برگزاری کارگاه اختصاصی در سازمان شما امکان پذیر است.
مدارك مورد نياز جهت شركت در كارگاه:
1- واريز هزينه شركت در كارگاه به ازاء هرنفر 3.270.000 ريال به حساب جاری شماره: 0100067136002
شماره شبا: IR430190000000100067136002 بانک صادرات بنام شرکت بهسوصنعت

دوره تربیت #کوچ حرفه ای مدرس اقای #متحدین
کد #تخفیف20%ویژه اعضاء 👈HRMir👈ثبت
🌐 http://yon.ir/coachhr
یازدهمین(خردادماه)دوره تربیت #کوچ حرفه ای مدرس اقای #متحدین
(مدرس کشوری دوره های استانداردکوچینگ)
اطلاعات بیشتر:مشاورین فراکوچ
09198906540
05138469020

برخی از ویژگی های این دوره
▫️این دوره به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده که پس از موفقیت در آزمون گواهینامه، فعالیت خود را به عنوان یک کوچ مستقل آغاز کنید.
▫️مدت کل دوره ۶۰ ساعت می باشد که شامل ۴۸ ساعت آموزش + ۱۲ ساعت جلسه کوچینگ خواهد بود.
▫️در واقع این دوره ۶۰ ساعت محتوای کارگاهی آموزشی + ۲۴ ساعت تمرین عملی خواهد داشت.
▫️امکان استفاده از دوره برای عموم علاقمندان به حوزه توسعه فردی و کسب و کار با حداقل هزینه فراهم شده است
▫️۲ کارگاه ویژه ارزیابی و سوپرویژن کوچینگ
▫️امکان ثبت نام دوره هم به صورت تک ترم و هم به صورت پکیج کامل (یک میلیون تومان تخفیف ویژه افرادی که در پکیج کامل دوره ثبت نام کنند)
▫️امکان پرداخت اقساطی دوره ها
▫️امکان حضور رایگان در یک جلسه کلاس آنلاین کوچینگ
▫️امکان حضور مستقیم در آزمون دریافت گواهینامه کوچینگ

گواهینامه ها
▫️اعطا گواهینامه معتبر ملی کوچ حرفه ای (مورد تایید وزارت علوم با قابلیت ترجمه دادگستری)
▫️اعطاء گواهینامه به کلیه شرکت کنندگان سطح مقدماتی

با تدرس
▫️یاسرمتحدین (مدرس کشوری دوره های استاندارد آموزش کوچینگ)

جهت مشاوره رایگان، تعیین سطح و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان آموزش فراکوچ در تماس باشید
📱 09198906540
📞 05138469020
🌐 faracoach.com

کتاب « ‎#27چالش‌پیش‌روی‌مدیران‌وراهکارهای‌آن »با شرایط ویژه
اصول‌ومبانی‌مدیریت #بروس‌تولگان را جهت تبدیل سریع سازمانمان به یک ماشین اجرایی متمرکز بکار بردیم. در کتاب 27 چالش پیشِ‌روی مدیران و راهکارهای آن، بروس یک راهنمای جیبی و مروری جامع بر نحوه مدیریت کردن روزانه فراهم آورده است. فرقی نمی‌کند #مدیر باتجربه‌ای باشید و یا در ابتدای راه باشید، خواه در تلاش هستید که مدیر بهتری شوید یا #قابلیت‌مدیریت و اجرای کلی سازمان را بهبود دهید، کتاب بروس، دفترچه راهنمایی است که به آن نیاز دارید.»
- جفری کروز ، مدیرعامل، کورد بلاد رجیستری

✍️✍️✍️این کتاب با ترجمه دکتر #عبدالحمیدابراهیمی، #اسماعیل‌صیامی و #حسین‌وطنی منتشر شده است.
می‌توانید کتاب را از لینک زیر سفارش دهید و به‌طور ر#ایگان تحویل بگیرید: 👇👇👇👇👇👇
http://odcm.ir/?ref=5
⚠️با درج کد #تخفیف: hrmir علاوه بر ارسال #رایگان از 5 درصد #تخفیف ویژه اعضای کانال و گروه #مدیران‌حرفه‌ای‌منابع‌انسانی بهره‌‌مند شوید. 🌹‼️

📚📖📖نگاهی گذرا به چالش‌های مطرح شده در کتاب:
فصل اول: #اصول‌ومبانی، تمام چیزی است که نیاز دارید
فصل دوم: چالش‌های #مدیرجدیدبودن
چالش مدیریت 1: وقتی در تیمتان از #همکار به #رهبر تبدیل می‌شوید
چالش مدیریت 2: وقتی رهبر جدیدِ تیمی می‌شوید که عضو آن نبوده‌اید و از بیرون آمده‌اید
چالش مدیریت 3: وقتی به‌عنوان تیمی کاملاً جدید گرد هم می‌آیید
چالش مدیریت 4: زمانی که یک فرد جدید عضو تیم می‌شود
فصل سوم: چالش‌های #آموزش #خودمدیریتی
چالش مدیریت 5: وقتی‌که کارکنان در #مدیریت‌زمان مشکل‌دارند
چالش مدیریت 6: هنگامی‌که فردی نیاز به کمک در #روابط‌بین‌شخصی دارد
چالش مدیریت 7: وقتی فردی باید #سازمان‌یافته شود
چالش مدیریت 8: وقتی فردی باید در #حل‌مسئله بهتر عمل کند
فصل چهارم: چالش‌های #مدیریت‌عملکرد
چالش مدیریت 9: وقتی کارکنان باید #بهره‌وری را افزایش دهند
چالش مدیریت 10: وقتی کارکنان باید #کیفیت را بهبود دهند
چالش مدیریت 11: وقتی بایستی کارکنانی را به #تلاش‌فوق‌العاده وادارید
چالش مدیریت 12: وقتی کارکنان کار « #خلاقانه » انجام می‌دهند
چالش مدیریت 13: وقتی کارکنان بیشتر از مدیران درباره کار می‌دانند
فصل پنجم: چالش‌های مدیریت #رفتارومنش
چالش مدیریت 14: وقتی فردی به اصلاح رفتار و منش نیاز دارد
چالش مدیریت 15: وقتی در بین افراد تیمتان #تعارض وجود دارد
چالش مدیریت 16: وقتی فردی مسئله‌ای شخصی در خانه دارد
فصل ششم: چالش‌های مدیریت #فوق‌ستاره‌ها
چالش مدیریت 17: وقتی باید فوق‌ستاره‌ای را #درگیر و #متعهد نگهدارید
چالش مدیریت 18: وقتی‌که واقعاً می‌خواهید فوق‌ستاره‌ای را نگهدارید
چالش مدیریت 19: وقتی فوق‌ستاره‌ای را قطعاً از دست خواهید دهید
چالش مدیریت 20: وقتی باید فوق‌ستارهای را به‌عنوان رهبر جدید به سطح بالاتر #ارتقا دهید
فصل هفتم: چالش‌های مدیریت باوجود #نیروهای‌خارج‌ازکنترل
چالش مدیریت 21: مدیریت در محیطی با #تغییرات‌دائمی و #عدم‌اطمینان
چالش مدیریت 22: مدیریت تحت #منابع‌محدود
چالش مدیریت 23: مدیریت تحت شرایط #وابستگی
چالش مدیریت 24: مدیریت در میان موانع #لجستیکی
چالش مدیریت 25: مدیریت در میان #زبان‌ها و #فرهنگ‌های‌متفاوت
فصل هشتم: چالش‌های #نوسازی‌مدیریت
چالش مدیریت 26: وقتی باید رابطه مدیریتی‌تان را با کارمندی #بی‌قید از نو بسازید
چالش مدیریت 27: وقتی برای مدیری قوی و #متعهد بودن باید تعهدتان را از نو بسازید

خرید آنلاین همراه با #ارسال‌رایگان و #تخفیف 5 درصدی:

http://odcm.ir/?ref=5
⚠️⚠️⚠️کد تخفیف: hrmir

کارگاه آموزشی: 🔶 بررسی و تنظیم قراردادها 🔸رفع مشکلات قراردادها
🔶 " کارگاه بررسی و تنظیم قراردادها"
🔸رفع مشکلات قراردادها مدرس : آقای #عطایی
روز برگزاری: پیش ثبت نام 🔷مدت دوره 4ساعت
هزینه دوره صد پنجاه هزار تومان
محل : خ فردوسی-خ نوفل لوشاتو روبروی سفارت روسیه کوچه مسعود سعد ساختمان پردیس علم و فناوری ط دوم اتاق جلسات
۱. شرایط صحت قرارداد کار چیست؟
۲. قرارداد کار چه نوع قراردادی است؟
۳. باید شامل چه مواردی باشد؟
۴. آیا امکان تبدیل قرارداد کار شفاهی به قرارداد کتبی وجود دارد؟
۵. آیا کارفرما مجاز به تغییر قرارداد کار دائم کارگری و تبدیل آن به قرارداد موقت به طور یک جانبه خواهد بود؟
۶. آیا طرفین قرارداد مجاز هستند یک طرفه قرارداد کار را فسخ کنند؟ در صورت انجام این کار چه مشکلاتی پیش خواهد آمد؟
🔷 رزومه مدرس:
کارشناس حقوق، مدرس حقوق کار، مشاور و مدرس روابط کار
عضوکمیته حقوقی کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران
دارای سابقه عضویت درمراجع حل اختلاف
عضو اتحادیه کارگران صنعت خودرو
مدرس #گروه_مدیران_حرفه_ای_منابع_انسانی
مسئول کلینیک مشاوره #انجمن_صنفی_مدیران_منابع_انسانی
تلفن اطلاعات بیشتر: 9028533897
اعضا انجمن صنفی مدیران منابع انسانی100تومان برای اعضا گروه مدیران ...150تومان
کارگاه را از کانال تلگرامی ❇️ https://t.me/hrmtiran دنبال کنید
جذب نیروی انسانی کارآمد با هنرِ شخصیت شناسی نویسنده: داریوش سنقری
جذب نیروی انسانی کارآمد با هنرِ شخصیت¬شناسی
نویسنده: داریوش سنقری
انتشارات: کلید آموزش
هزینه هرجلد کتاب 15000تومان
هزینه ارسال برای بالای ده نسخه رایگان می باشد
در این اثر، با یکی از کاربردی‌ترین مدل‌های شخصیت¬شناسی به نام MBTI آشنا می‌شویم که بر اساس روان تحلیلی پرفسور کارل یونگ بنانهاده شده است. در ابتدای امر، ترجیحات شخصیتی مانند درون‌گرایی، برون¬گرایی، حسی، شهودی، متفکر، احساساتی، قضاوت¬گرا و دریافت¬گرا را می‌آموزیم، سپس به بررسی رفتارهای هر یک از این ترجیحات خواهیم پرداخت و در ادامه، روش‌های شناسایی، زبان بدن، تیپ ظاهری، نحوه¬ی تعاملات اجتماعی، علایق و سلیقه¬ها و مشاغل مناسبِ ترجیحات مذکور را بررسی می¬نماییم.
یکی دیگر از روش‌های شناسایی افراد، استفاده از شیوه¬ی بررسی مشرب‌های شخصیتی از دیدگاه پرفسور دیوید کرسی است، وی کلیه¬ی افراد را به چهار گروه سنتی، تجربه‌گرا، آرمان‌گرا و خردگرا تقسیم می¬کند. نگارنده نیز، به مسائلی همچون نحوه¬ی تعامل و شیوه¬ی برقراری ارتباط با هر یک از این مشرب¬ها، بررسی ظواهر، رفتار، زبان بدن، سرگرمی و مشاغلِ مرتبط با هرکدام از این مشرب¬های چهارگانه پرداخته است.
در آخرین فصل از این کتاب، نگارنده به بررسی کارکردهای اصلی، کمکی، سوم و چهارم می¬پردازد و در گام بعدی، هشت تیپ شخصیتی یونگی که عبارتند از: شهودی درون‌گرا، شهودی برون-گرا، حسی درون‌گرا، حسی برون¬گرا، متفکر درون‌گرا، متفکر برون-گرا، احساساتی درون‌گرا، احساساتی برون¬گرا را مورد بررسی قرار می¬دهد.
در انتهای کتاب، به عنوان مثال دو شغل کارشناس بازاریابی و فروش، همچنین کارشناس حسابداری و مدیریت مالی مورد بررسی قرار گرفته است تا مشخص گردد که کدام‌ یک از تیپ‌های شانزده-گانه¬¬ی شخصیت¬شناسی MBTI مناسب با این مشاغل است. برای نمونه، تیپ شخصیتی ESFJ یا برون¬گرایی، حسی، احساساتی و قضاوت¬گرا بهترین تیپ شخصیتی برای شغل فروش کالا یا خدمات است، زیرا این شخص دارای ویژگی و مهارت¬های ذاتی در برقراری ارتباط با مخاطب از هر مدل و سبک شخصیتی است؛ بزرگ‌ترین دغدغه¬ی این افراد راضی نگه‌داشتن مشتریان سازمان بوده که بالواقع همین امر، سبب رشد و توسعه کسب‌وکار در دنیای به شدت رقابتی در صنایع گوناگون است. در مقابل ضعیف‌ترین تیپ شخصیتی برای کار فروش دقیقاً تیپ معکوس این تیپ شخصیتی است یعنی INTP؛ این افراد دارای ویژگی درون‌گرایی، شهودی، متفکر و دریافت¬گرا هستند و کم¬ترین دغدغه¬ی آنان ایجاد و حفظ روابط با مشتریان سازمانی است. به¬کار¬گیری چنین افرادی در کار فروش قطعاً صدمات جبران‌ناپذیری برای سازمان شما به بار خواهد آورد، اما به دلیل پتانسیل بالا¬ی چنین افرادی، قرار¬دادن آنها در زمینه¬ی تحقیقات و توسعه (R&D) و یا کارشناس، مدیریت بخش IT سازمان، بهترین انتخاب خواهد بود. به یاد داشته باشید هر کدام از تیپ‌های شخصیتی که می‌توانند برای چندین مشاغل مختلف، فوق‌العاده باشند، به همان میزان می¬توانند برای مشاغل مختلف دیگر فاجعه‌آمیز باشند.
در مقام یک مقایسه¬ی دیگر، می¬توان به تیپ شخصیتی ISTJ اشاره کرد که برای حرفه¬ی حسابداری در میان تیپ¬های شخصیتی دیگر، بهترین انتخاب است چراکه این افراد درون‌گرای، حسی، متفکر و قضاوت¬گرا شایستگی لازم را برای تصاحب این شغل، دارا هستند. این افراد قدرت فوق‌العاده‌ای در دیدن و پیدا کردن جزئیات کار را دارند، از این¬که ساعت‌ها با اعداد و ارقام تکراری سروکار داشته باشند حس خوب و راحتی می¬کنند. این تیپ شخصیتی متمرکزترین و نکته‌سنج‌ترین تیپ شخصیتی بین تمامی شانزده تیپ شخصیتی است. پس می¬توان نتیجه گرفت مناسب¬ترین گزینه برای شغل حسابداری افرادی با این تیپ شخصیتی هستند. دقیقاً عکس چنین شخصیتی، تیپ شخصیتی ENFP برون¬گرای، شهودی، احساساتی و دریافت¬گرا ضعیف‌ترین گزینه برای کار حسابداری است زیرا این تیپ شخصیتی کم¬ترین میزان تمرکز را در بین شانزده تیپ شخصیتی دارد؛ اما در عوض این افراد می‌توانند بهترین کارشناسان و مدیران منابع انسانی یا موفق¬ترین روانشناسان و مشاورین شغلی باشند.
شایان ذکر است شما با خواندن این کتاب و بدون استفاده از آزمون‌های MBTI - که روایی و پایایی لازم را ندارند - به این توانایی برسید که شخصاً، تیپ شخصیتی داوطلبین استخدامی سازمانی خود را تجزیه و تحلیل کنید و همچنین بتوانید نیروهای نه¬چندان کارآمد فعلی سازمان خود را شناسایی کنید و آنها را در جایگاه و پست¬های متناسب با تیپ شخصیتی¬شان قرار دهید؛ بدین گونه شاهد روند رو به رشد بازدهی، انرژی و علاقه-ی آنان در زمینه¬ی کاری هستید.
سفارش #کتاب "هنر اوج گیری " جدیدترین اثراقای دکتر سعید سعادت، در حیطه "توسعه فردی"
کارگاه های :1. مبانی خلاقیت سازمانی2. کارگاه حل معضلات سازمانی3. گیمیفیکیشن و بازی سازی سازمانی اقای دکتر هوشیاری
👤👤مدرس: آقای دکتر هوشیاری
📣📣 عناوین کارگاه ها :
پیش از ایده تا ایده
حل مسئله و تصمیم گیری
ایده یابی و خلاقیت
تریز (TRIZ)
پیش نمونه سازی ایده و محصول
بازی سازی (گیمیفیکیشن/GAMIFICATION)
کار تیمی
حل معضل سازمانی

رزومه:ولف و مترجم بیش از 5 جلد کتاب عمومی و دانشگاهی از جمله کتاب شکارچی ایده
منتور و مشاور خلاقیت شتابدهنده دیموند-پردیس دانشکده فنی دانشگاه تهران
مدرس و مشاور خلاقیت همراه اول
مدرس خلاقیت دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تهران
برگزارکننده کارگاه های و دوره های مختلف خلاقیت و ایده یابی در سازمان ها و موسسات مختلف
مدیر طرح و توسعه فروشگاه های زنجیره ای مختلف کشور در 12 سال گذشته
مدیر طرح پولی-بانکی شمس ایرانیان در جهت توسعه احیای بافت فرسوده تهران
تدوین چارچوب ارزیابی ایده دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تهران

آموزش و تربیت کوچ حرفه ای - آنلاین آقای متحدین
👤👤مدرس: آقای متحدین
📣📣 اطلاعیه مهم:
#مرکز_آموزش_کوچینگ_ایران #فراکوچ با همکاری #انجمن_صنفی_مدیران_منابع_انسانی برگزار میکند:

🔴 هشتمین دوره آموزش مهارتهای کوچینگ - تربیت کوچ حرفه ای 🔴

⁉️آیا میخواهید مهارت و شغلی بین المللی داشته باشید⁉️

👈 قابل توجه مدیران و رهبران سازمانها
👈 مدیران و کارشناسان حوزه منابع انسانی HRM
👈 کلیه مشاوران و مدرسان حوزه مدیریت، بازاریابی و فروش و ...
👈 دانشجویان کلیه رشته ها بویژه مدیریت و علوم انسانی
👈 کلیه علاقمندان به مباحث موفقیت و توسعه فردی و سازمانی

⏰ آغاز هشتمین دوره : اردیبهشت

مشخصات دوره :
‌✅ دوره انلاین و بدون محدودیت مکانی
✅ آموزش صلاحیتهای کوچینک منطبق با استانداردهای بین المللی کوچینگ
✅ ۲۴+۶۰ ساعت آموزش کارگاهی و عملی حرفه ای در مدت ۶ ماه (۶ ترم یک ماهه)
✅ ۱۲ جلسه خصوصی کوچینگ با کوچهای حرفه ای
✅ ۲۴ جلسه تمرین کوچینگ آموزشی
✅ بالغ بر ۲۰ عنوان جزوه مهارتهای عمومی و تخصصی کوچینگ و معرفی منابع مطالعاتی و پژوهشی

تا کنون 7 دوره حضوری و انلاین بصورت فردی و سازمانی با رضایت و موفقیت برگزار شده است.

🔶🔸 #کوچینگ، زبان جهانی #یادگیری و #موفقیت 🔸🔶

⚡️#سیستمی_سازی #کسب و کار آقاي مهندس #دليري
📚📚 دوره : سیستمی‌سازی کسب و کار

مقدمه
در این دوره ابتدا خلاصه‌ای از دو دوره مدیریت فرایندهای کسب وکار و آشنایی با 13 الگو برای رشد و سیستمی‌سازی را بیان با همان سرفصل‌ها اما با عمق کمتری بیان می‌شود. سپس با استفاده فرمتی که در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد شروع به طراحی سیستمی خواهیم نمود.
در پایان دوره شرکت‌کنندگان خواهند توانست:
1. بعد از بخش اول دوره (نقشه راه مدیریت فرایندهای کسب و کار) می‌توانند شروع به شناسایی رویه‌ها و فرایندها سازمان و یا کسب و کارشان را نموده و در وضع موجود را مستند کنند.
2. وضع موجود سازمان و یا کسب و کارشان را اندازه‌گیری کنند و سطح خود را بین سطوح بلوغ مشخص نمایند.
3. بعد از بخش دوم دوره (13 الگو برای سیستمی‌سازی و رشد پایدار ) سطح ایده‌آل سازمان و یا کسب و کارشان با الگوبرداری تعیین کنند.
4. طراحی وضع مطلوب را می‌توانند انجام دهند و آن را مستنده کرده و وارد اجرا شود.
5. بعد از بخش سوم دوره (آموزش استفاده از فرمتی که در اختیارشان قرار گرفته است) برای اجرایی کردن وضع مطلوب شروع به تکمیل طراحی سیستم‌‎ها کنند.
سرفصل‌های دوره:
 چرخه کارآفرینی و جایگاه سیستمی‌سازی
 مدیریت فرایندهای کسب و کار
o متقاعدسازی و آماده‌سازی
 پنج نکته برای جایگاه‌سازی
 ده کلید متقاعدسازی جهت اجرای BPM
 فرایند و مدیریت فرایند چیست؟
 BPM چه کمکی به سازمان‌ها می‌کند؟
 متدولوژی‌های پروژه BPM
o قاب‌بندی و شناسایی فرایندها
 احصا فرایند
 انتخاب اولین فرایند، می‌تواند عامل موفقیت پروژه شود!
 زنجیره ارزش سازمان را ترسیم کنید. کارعملی – طراحی نقشه فرایندی
o مدلسازی
 استاندارهای مدلسازی و تشریح BPMN 2.0 - کارعملی - دو مرحله مدلسازی فر ایند
 ابزارهای مدلسازی و معرفی کاربردی VISUAL PARADIGM - کارعملی - مدلسازی فر ایند
o سازمان ما در چه شرایطی قرار دارد؟
 شناسایی شاخص‌ها
 شناسنامه فرایند کارعملی - تدوین شناسنامه فرایند
 اندازه‌گیری وضع موجود
o تحلیل شکاف و طراحی وضع مطلوب
 اندازه‌گیری بلوغ سازمانی
 تجزیه و تحلیل فرایند و شبیه سازی کارعملی - تحلیل فرایند مدلسازی شده
o بهبود
o ارزیابی و بهبود مستمر
o BPMS
 آشنایی با مدل مرجع APQC
o حوزه فرایندی توسعه چشم انداز و استراتژی
o حوزه فرایندی توسعه و مدیریت محصولات و خدمات
o حوزه فرایندی بازاریابی و فروش محصولات و خدمات
o حوزه فرایندی ارائه محصولات
o حوزه فرایندی ارائه خدمات
o حوزه فرایندی مدیریت خدمات مشتری
o حوزه فرایندی توسعه و مدیریت منابع انسانی
o حوزه فرایندی مدیریت فن آوری اطلاعات
o حوزه فرایندی مدیریت منابع مالی
o حوزه فرایندی تعیین، ساخت و مدیریت دارایی ها
o حوزه فرایندی مدیریت ریسک، انطباق، اصلاح و انعطاف پذیری سازمان
o حوزه فرایندی مدیریت روابط خارجی
o حوزه فرایندی توسعه و مدیریت قابلیت های کسب و کار
 آشنایی با شیوه طراحی سیستم
 طراحی سیستم – کار عملی
این دوره برای شما مناسب اگر با موارد زیر در کسب و کارتان مواجه شده‌اید:
 دوباره‌کاری، استفاده از فرم‌های از رده خارج، گزارش‌گیری‌های متعدد، تولید مستندات و گزارش‌های بدون استفاده، نیاز به امضاءهای متعدد و مختلف در انجام کارها، تولید اطلاعات بیشتر از نیاز، پراکندگی در مستندات و نیاز به جستجوی زیاد برای استفاده از آن‌ها، عدم هماهنگی بین واحدها و اتلاف زمان و ....
 ما می‌خواهیم سیستمی‌سازی را آغاز کنیم اما نمی‌دانیم چه زمانی این کار را باید شروع کنیم.
 می‌خواهیم از کسب وکار های موفق حوزه خود تقلید کنیم تا رشد سریع‌تری داشته باشیم.
 ما نیاز داریم هزینه‌هامون را درمقایسه با سایرین بدانیم.
 هزینه‌هامون بالاست اما مطمئن نیستیم کجا و چه‌طور باید کاهش دهیم.
 اشکالی تو کار هست اما نمی‌دانیم چیست ولی باید آن را بیابیم و برطرف کنیم.
 نیاز به بهترین درک از نمونه و الگو در صنعت یا ناحیه فرایندی کسب و کاری‌مان داریم.
 می‌خواهیم از خوب به عالی حرکت کنیم.
 می‌خواهیم به مسافرت بریم و نگران انجام کارها نباشیم.
 کارها منظم نیست و رویه‌ای واحد ندارند.
 می‌خواهیم سرعت انجام کار بیشتر باشد و کارها از وابستگی به افراد خارج شوند.

مخاطبین دوره
این دوره برای صاحبان کسب و کار و مدیران سطوح مختلف سازمانی به خصوص مدیران حوزه برنامه‌ریزی توصیه می‌شود همچنین این دوره برای کارشناسان صنایع و افراد فعالی در حوزه‌های سیستم‌های مدیریت، مدیریت، فنآوری اطلاعات و بهبود سازمانی توصیه می‌شود.

پیش‌نیاز:
این دوره پیش نیاز خاصی ندارد و تمام مطالب از سطح مقدماتی بیان خواهد شد.


اطلاعات کارگاه نکات کاربردی و اشتباهات رایج در حوزه روابط کار آقای نوری
زمان : پیش ثبت نام برای دوره های آتی
مدرس اقای نوری
سرفصل ها:
انواع قرارداد همکاری و نقد تصورات رایج در خصوص شمول قانون کار
قواعد آمره در قانون کار
کار در سایت پروژه ها و اشتباهات رایج در خصوص ساعات کار
مزایای پایان کار
اشتباهات رایج در تنظیم قرارداد کار و ریسک های مرتبط
اخذ تضمین به هنگام عقد قرارداد
قانون تامین اجتماعی، تکالیف کارفرمایان و چالش های موجود
تکالیف کارفرمایان در قبال بیمه شدگان و نهادهای قانونی
حوادث کار، معاینات بدو استخدام و موضوعات ایمنی و بهداشتی
پیش نیاز:
دوره آشنایی با قانون کار
رزومه مدرس:
آقای امیرعلی نوری، مدیر منابع انسانی در حوزه صنایع نفت و انرژی تجربه تنظیم قرارداد، حل و فصل موضوعات روابط کار مشاور در حوزه منابع انسانی
هزینه: 250 هزار تومان
اطلاعات دوره «پیاده سازی کانون ارزیابی جذب و توسعه»
تاریخ برگزاری: پیش ثبت نام برای دوره های آتی
محتواي دوره : آشنایی با انواع کانون های ارزیابی وساختن مدل شایستگی و ابزارهای سنجش آن
سرفصل هاي مجموعه قابل ارائه در دوره:
• تعریف کانون ارزیابی جذب و توسعه
• تعریف مدل های شایستگی
• ارایه ابزارهای سنجش شایستگی
هدف از برگزاري دوره: آشنایی مدیران وواحدهای ذیربط منابع انسانی با اجرای کانون های ارزیابی در شرکتها و سازمان خود
ضرورت ارائه دوره : متناسب سازی مشاغل با شغل های سازمانی ، جذب افراد متخصص و خبره به شرکت دربازار رقابتی، اشنایی واحدمنابع انسانی با نحوه پیاده سازی و ساختن مدل شایستگی ها برای هرشغل
مدت دوره : 16 ساعت
هزینه سرمایه گذاری 450000 تومان - تخفیف ویژه اعضا انجمن
رزومه مدرس:
خانم عدالتی فرد، مشاور سازمان مدیریت صنعتی به مدت 14 سال ، مشاور آموزشی و منابع انسانی شرکتهای مختلف
اطلاعات کارگاه توانمند سازی سرمایه انسانی
شامل :
ارتباطات مؤثر با سرفصل های :
 برقراري ارتباط مؤثر در محيط كار با انجام اعمال مختلف مرتبط با مديريت
 راهنمايي ديگران در محيط كار
 ارزيابي نحوه ارتباط با خويشتن
 شناسايي و تقويت مهارتهاي برقراي ارتباط كلامي و غيركلامي
اثربخشی فردی با سرفصل های :
 توانايي كسب دانش فردي
 تدوين اهداف فردي و نحوه ارتباط آنها با اهداف سازماني
 مديريت زمان به طور اثربخش
 حفظ هماهنگي كار و زندگي
اثر بخشی تیمی با سرفصل های :
 تعريف ويژگي هاي يك تيم مؤثر
 توانايي تسهيل كار تيمي مؤثر
 درك فرآيند مذاكره مؤثر در تيم
 توسعه و اجراي استراتژيهاي حل اختلاف در تيم
حل خلاقانه مسئله با سرفصل های :
 درك ارزش رويكردهاي واگرا و همگرا در حل مسئله
 توانايي كشف مشكلات موجود يا احتمالي
 استفاده از فرصت هايي كه از مشكلات موجود سرچشمه مي گيرند
 بكارگيري روشهاي مناسب حل مسئله به صورت فردي يا گروهي
 توانايي در افزايش مشاركت و تسهيل روابط تيمي حل مسئله
 ارائه و ارزيابي راهكارهاي مختلف
 تصميم گيري درست و پياده سازي آنها
رهبری و اثربخشی سازمانی با سرفصل های :
 پيچيدگي رهبري
 نقش يك رهبر
 مهارتهاي كليدي يك رهبر موفق
 سه نوع رهبري
 رهبري بر اساس موقعيت
 مراحل پيشرفت تيم / گروه
 انواع رهبري
 طريقه رهبري افراد
مدت دوره :
این كارگاهها طی پنج دوره 16 ساعته برگزار خواهد شد. که جمعا 80 ساعت خواهد بود.
رزومه مدرس :
آقای چیتگرها ، مدرس و مربی تغییر ، دانش آموخته ارشد MBA دانشگاه شریف
دوره آموزشی خدمات یادگیری برای تحصیلات غیر رسمی و آموزش – الزامات پایه برای تامین کنندگان خدمات (ISO 29990)
👤👤مدرس: آقای دکتر محمد جواد آبگون
📢📢تاریخ برگزاری: پیش ثبت نام برای دوره های آتی
🏢🏢 محل برگزاری : مجتمع خدمات رفاهی کشتیرانی
هزینه سرمایه گذاری دوره : 560000تومان
📚📚 سرفصلهای دوره :
•انواع استانداردهای مدیریت آموزش
•سیر تدوین و تکمیل ایزو 29990
•تعیین نیازهای یادگیری
•طراحی خدمات یادگیری
•تدارک و پایش خدمات یادگیری
•ارزیابی تامین کنندگان یادگیری
•مدل کسب و کار در یادگیری
•شایستگیهای مدیران آموزش
•الزامات سیستمی در 29990
•مدیریت مالی و مدیریت ریسک
•مدیریت منابع انسانی
•مدیریت ارتباطات
نقشه راه مدیریت فرایندهای کسب و کار برای اعضاگروه با 50%تخفیف 49 تومان
می توانید کد تخفیف HRMIR رااز طریق لینک زیر درج نمایید :
http://jahanmodir.com/product/%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1/


📚📚 «به کمک کارمندان سازمان خودتان مدیریت فرایندهای کسب و کار را در سازمان‌تان استقرار دهید»”

سید احمد دلیری با چندین سال سابقه فعالیت در حوزه مدیریت فرایندهای کسب و کار در سازمانهای بزرگ دولتی و شرکت‌های مختلف خصوصی، تجربیات خود را در این دوره با شما به اشتراک می‌گذارد.
در این دوره ابتدا از آماده سازی کارکنان و مدیر ارشد؛ و تکنیک‌ها مرتبط صحبت می‌شود. سپس گامهای اجرایی جهت استقرار BPM به صورت عملی و کاربردی از مصاحبه و احصا فرایند تا بهبود مستمر، بیان می‌شود.د راین دوره خواهد آموخت:
 گام‌های اجرایی استقرار BPM را برای سازمان‌شان طراحی و برنامه ریزی نمایند.
 با تمام نیازمندی‌ها و ابزارهای لازم در این مسیر آشنا می‌شوند.
 می توانید احصا فرایند نموده، با استاندار BPMN 2.0 و یکی از مناسب‌ترین ابزارهای (CASE TOOLS) مدلسازی فرایند آشنای می شوید
 قادر به طراحی شاخص مناسب و تدوین شناسنامه فرایند می‌شوید.

ما این مراحل را در چندین سازمان و شرکت با ابعاد مختلف طی کرده ایم. سازمان ها با صرف هزینه های بسیار اندک در مقایسه با روش های گران قیمت رایج به موفقیت های چشمگیرتری دست یافته اند.
در این محصول ابتدا از آماده‌سازی کارکنان و مدیر ارشد؛ و تکنیک‌های مرتبط صحبت می‌شود. سپس گام‌های اجرایی جهت استقرار BPM به صورت عملی و کاربردی از مصاحبه و احصا فرایند تا بهبود مستمر، بیان می‌شود.

ما این مراحل را در چندین سازمان و شرکت با ابعاد مختلف طی کرده‌ایم. سازمان‌ها با صرف هزینه‌های بسیار اندک در مقایسه با روش های گران قیمت رایج به موفقیت‌های چشمگیرتری دست یافته‌اند.

سید احمد دلیری - مدیریت فرایند
من، سید احمد دلیری از بر اساس تجربیات بدست آمده در پروژه‌های مختلف این بسته آموزشی را آماده کرده‌ام و باور دارم هر سازمانی با توانمدسازی کارکنان خود، بی نیاز از مشاوران وشرکت‌های بیرونی می‌توانند BPM را در سازمان خود استقرار دهند و از نتایج شگفت‌انگیز آن استفاده کنند.

نویسنده کتاب نقشه راه مدیریت فرایندهای کسب و کار
مدرس، مشاور، ارزیاب و ناظر در پروژه‌های استقرار مدیریت فرایندهای کسب و کار در سازمان‌ها و مجموعه‌های:
وزارت راه‌ و شهرسازی، وزارت جهاد کشاورزیف شهرداری تهران، فناوران پیشخوان، فن‌نیرو، صنایع فلزی ایران، ………
مدیر پروژه‌های تحلیل و طراحی سامانه‌های ملی کشور

کارگاه مدل کوه یخی در شایستگی ها Competency Iceberg Model
👤👤مدرس: آقای دکتر محمد جواد آبگون
📢📢تاریخ برگزاری : پیش ثبت نام برای دوره های اتی
🏢🏢 محل برگزاری : مجتمع خدمات رفاهی کشتیرانی
هزینه سرمایه گذاری دوره : 560000تومان

📚📚 سرفصلهای دوره :
سرفصلهای دوره
•تعریف شایستگی
•تشریح اجزای شایستگی
•تشریح انواع شایستگی
•تشریح مدل کوه یخی در شایستگیها
•کاربردهای مدل شایستگیها در مدیریت منابع انسانی
•تعریف شایستگیها
•تعیین مصادیق شایستگی
•روش تهیه مدل شایستگی
•مدل شایستگی و تاثیر بر فرایندهای مدیریت منابع انسانی
•رویکرهای شرکتهای متوسط صنعت و بهترینها

⚡️کارگاه آموزشی آشنایی با #قانون_کار،8 ساعت،آقای نوری
پیش ثبت نام برای دوره های آتی
سرفصل ها:
تاریخچه قانون کار، تعاریف و کلیات
دامنه شمول قانون کار، اشکال مختلف رابطه کاری
قرارداد کار، مزد، مزایا و فوق العاده ها
ساعات کار، تعطیلات و مرخصی ها
خاتمه قرارداد، تعلیق قرارداد، اخراج
کار پاره وقت، کار ساعتی
فوق العاده ها و مزایای غیرمزدی
مراجع حل اختلاف
رزومه مدرس:
آقای امیرعلی نوری، مدیر منابع انسانی در حوزه صنایع نفت و انرژی تجربه تنظیم قرارداد، حل و فصل موضوعات روابط کار مشاور در حوزه منابع انسانی
هزینه دوره: 250 هزار تومان
کارگاه کانون ارزیابی و توسعه مدیران
👤👤مدرس: آقای دکتر محمد جواد آبگون
📢📢تاریخ برگزاری: پیش ثبت نام
🏢🏢 محل برگزاری : مجتمع خدمات رفاهی کشتیرانی
هزینه سرمایه گذاری دوره : 560000تومان
📚📚 سرفصلهای دوره :
•ویژگیهای افراد مستعد
•فرایندهای مدیریت منابع انسانی
•كانون ارزيابي ،اركان وفرایند کانون ارزیابی
•شايستگي‌ وکاربرد شایستگی ها
•مدل شايستگي ها و شاخصهاي مديران اثربخش
•تدوين شايستگيهای ارزيابان
•اولویتهای شايستگي هاي ارزیابان
•تمرينات كانون ارزيابي
•جلسه warm up &wash up
•پرزنت و جستجوي اطلاعات Fact-Finding
•وظايف ارزيابان- خطاهاي‌ ارزیابان
•مصاحبه و دو اصل اساسي در مصاحبه
•راهنماي بين المللي كانون ارزيابی
اطلاعات دوره تصمیم گیری با تکنیک شش کلاه فکری
پیش ثبت نام برای دوره های آتی
سرفصل ها:
1- معرفی ادوارد دبونو و شیوه های فکری نوین
2- تئوری علمی شش کلاه
3- آموزش اصول هرکلاه و شیوه فکری و نتیجه های آنها
1-3-کلاه سفید و جمع اوری اطلاعات
2-3-کلاه زرد و بررسی نکات مثبت
3-3-کلاه سیاه و بررسی نکات تهدید امیز
4-3-کلاه قرمز و بررسی احساسات پنهان در تصمیم
5-3-کلاه سبز و ایده های خلاقانه
6-3-کلاه آبی و مدیریت جلسه
4- بکارگیری شش کلاه به وسیله تمرین های عملی
5- بکارگیری روش تصمیم گیری شش کلاه به صورت فردی و گروهی
6- بکارگیری روش شش کلاه در جلسات
7- روش تشخیص استفاده از کلاه مناسب در زمان مناسب
مدت دوره: 8 ساعت
رزومه مدرس:
خانم حنطوش زاده، مدرس و مشاور رفتار سازمانی و منابع انسانی
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service