КУРС ПРОЗА / Сезон 5
Цей курс присвячений історіям, які ми не розповідаємо. Історіям потаємним і гіпнотичним, ніби каламутні водоверті чи теплі сховки у похмурих місцях. Вони переслідують нас і змушують прокидатися серед ночі. Недоречні мелодії у буденному шумі думок, занадто гучні, щоб їх ігнорувати. Ми віримо, що заради вашої історії варто ризикнути, вийти з тіні. Час наважитися і знайти потрібні слова. Час розказати вашу історію.

Три місяці ми присвятимо пошуку форми та мови для історій, побудові сюжету й мотивації персонажів, розвитку конфліктів, підбору деталей і роботі над помилками.
Раз на тиждень ми будемо зустрічатися, щоб детально обговорити свої ідеї та тексти, поспілкуватися з письменниками і поділитися один з одним досвідом письма. Будуть зустрічы поза заняттями, розмови про книжки, а ще – знайомство з літературною редакторкою та представником видавництва.

Ім'я *
Прізвище *
Email *
Скільки Вам років? *
Що Ви пишете? Чи є у Вас публікації? *
Додайте посилання на Ваш художній прозовий текст або його частину (до 15 000 знаків). Якщо у Вас ще немає написаного зразка художнього тексту, коротко опишіть ідею, над якою хотіли б працювати під час курсу. *
Що Ви очікуєте від цього курсу? *
Номер тефону *
Як Ви дізналися про курс? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Additional Terms