Rezervace lístků - Ples VKH Ostrava 2020
Vítejte na rezervačním formuláři pro Ples VKH Ostrava 2020, který se ponese v Nesmírně vesmírném duchu!

Náš ples proběhne 21. 2. 2020 v porubském Domě farnosti. K tanci bude hrát, stejně jako loni, skupina Mlock. Cena lístků byla do konce kalendářního roku 2019 sjednocená a činila 150 Kč.
Nyní je rozdělena pro STUDENT - 180 Kč a PRACUJÍCÍ 220 Kč

Jelikož právě budujeme nový web, musíme při tvorbě rezervačního systému mírně improvizovat. Věříme však, že se komplikacím vyhneme. Pokud však nastanou, buďte prosím tolerantní a vězte, že každý své místo u nás najde. Věnujte prosím pozornost následujícím krokům, aby vaše rezervace proběhla správně a bezproblémově.

Dodržujte prosím následné kroky:

1. Vyberte si v plánku místa, kde budete chtít sedět. Volná místa jsou označená zeleně, rezervovaná modře a zaplacená červeně.
(tabulku naleznete zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/16OPtowkyMK9oRqPzDvSGF9NMOBlwOZilwdR5NHbNrG0/edit?usp=sharing)

2. Do tabulky není možné psát, slouží pouze pro vybrání vhodných volných míst k sezení. Bude aktualizována každý den, většinou ve večerních hodinách.

3. Vybraná místa vyplníte společně se svým emailem do formuláře. Do druhého dne vám na váš mail pošleme informace k platbě.

4. Může se stát, že vás někdo předběhne ve výběru, kdy vybere sedadlo dřív než vy, ale my nestihneme dokument aktualizovat. V tom případě budete mít přednostní právo na výběr vašeho dalšího místa.

Věříme, že i přes mírné komplikace veškerá rezervace proběhne v pořádku a všichni si společně ples užijeme a Budeme těžit ze sebe to nejlepší!

Email address *
Vyberte si prosím číslo stolu
Kolik míst u vybraného stolu je pro kategorii STUDENT
Kolik míst u vybraného stolu je pro kategorii PRACUJÍCÍ
Lístky si vyzvednu
Submit
This form was created inside of VKH Ostrava. Report Abuse