Karta zgłoszenia uczestnika MSK Akademie na letni camp w 2022 roku
Drodzy Uczestnicy, szanowni Rodzice,

dziękujemy za Państwa zgłoszenie w obozie MSK Akademie w 2022 r. Już teraz cieszymy się na wspólnie spędzony czas! Prosimy szczególnie o wypełnienie informacji dotyczących zdrowia dziecka. Pomoże to nam oraz personelowi medycznemu w podjęciu stosownych kroków w przypadku choroby. Zwracamy uprzejmie uwagę, że tylko w pełni wypełnione karty zgłoszeń będą opracowane przez organizatorów. Za pomocą tego formularza dokonują Państwo wiążącej rejestracji na jedną z letnich Akademii MSK.

Nasz camp jest organizowany zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2021/2022 dostępnymi na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wytyczne-mein-mz-i-gis-dla-organizatorow-wypoczynku-zimowego-dzieci-i-mlodziezy-w-roku-szkolnym-20212022

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Termin wyjazdu *
Dane uczestnika
Imię i nazwisko *
Płeć *
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
PESEL *
Adres zamieszkania (ulica, nr, kod pocztowy, miejscowość) *
Nazwa i adres szkoły (ulica, kod pocztowy i miasto) *
Uczestnik jest wegetarianinem *
Dziecko ma nietolerancje pokarmowe na:
Czy uczestnik zażywa regularnie leki? *
Jeśli tak - jakie oraz dawkowanie
Istotne dane o stanie zdrowia uczestnika wypoczynku i rozwoju psychofizycznym (np. na co uczestnik jest uczulony, jak znosi jazdę samochodem, czy przyjmuje stale leki i w jakich dawkach, czy nosi aparat ortodontyczny lub okulary, czy podczas pływania musi nosić soczewki)
Dane opiekuna prawnego
Imię i nazwisko *
Adres zamieszkania - jeśli inny niż uczestnika
Telefon kontaktowy *
Opcjonalna wiadomość do organizatorów - np. z kim dziecko ma być w pokoju?
Chcę wykorzystać bon turystyczny: *
Korzystam z dofinansowania z zakładu pracy i w tym celu potrzebuję pełną dokumentację wypoczynku (faktura, zgłoszenie do kuratorium, program, ...)
Clear selection
Informacje
Skąd wiem o wypoczynku MSK Akademie
Clear selection
Wizerunek uczestnika *
Regulamin *
Wytyczne GIS, MZ i MEN *
Opłata za uczestnictwo
Koszt każdego z kursów jest zgodny z cennikiem oferty dostępnym na www.mskakademie.de w zakładce "Oferta". W celu zagwarantowania udziału uczestnika w obozie MSK Akademie prosimy o uiszczenie zaliczki w wysokości 800 zł w ciągu 5 dni roboczych po wysłaniu formularza. W przeciwnym razie organizator zastrzega sobie prawo do anulowania zgłoszenia uczestnika. Płatność jest dokonywana za pomocą wpłaty na wskazane przez organizatora w potwierdzeniu zgłoszenia konto.
Ochrona danych osobowych
1. Wszystkie dane osobowe udostępniane przez Państwa w trakcie procedury rezerwacyjnej na stronie internetowego Formularza Google będą przetwarzane przez firmę Google LLC zgodnie z polityką prywatności oraz przez Administratora danych osobowych Annę Satorę/ MSK Akademie z siedzibą w Zittau, ul. Carpzovstr. 7, kod pocztowy 02763 oraz przez Niepubliczną Szkołę Muzyczną w Bogatyni, ul. Wyczółkowskiego 42, 59-920 Bogatynia (NIP: 615 101 55 11) zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity Dz.U nr 101 poz. 926 z 2002 r. z późniejszymi zmianami).
2. Wysyłając kartę zgłoszenia uczestnika wyrażam(y)  zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach administracyjnych i statystycznych oraz w celu świadczenia usług marketingowych.
3. Wysłanie formularza rejestracyjnego stanowi wyrażenie zgody na przesyłanie informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
4. Udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne w celu prawidłowej realizacji usługi. W każdej chwili mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
5. Gwarantujemy poufność wszelkich przekazanych danych osobowych. Zapewniamy podjęcie wszelkich środków bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych wymaganych przez przepisy o ochronie danych osobowych. Dane osobowe są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione. Administrator danych powierza przetwarzanie danych osobowych wyłącznie uprawnionym do tego podmiotom: w celu przechowywania danych na serwerze, w celu korzystania z systemu mailingowego, w celu korzystania z systemu do fakturowania, w celu korzystania z systemu sprzedażowego, zewnętrznemu biuru rachunkowemu, ubezpieczycielom oraz organizatorom w celu realizacji usługi.

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy