XII konkurs "AUSTRIA - KRAJ I MIESZKAŃCY" 12.03.2019, godz. 15.30, P6-20
Poprzez wypełnienie niniejszego formularza wyrażasz chęć uczestnictwa w XXII konkursie
"AUSTRIA - KRAJ I MIESZKAŃCY"
Imię i nazwisko: *
Your answer
Data urodzenia:
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce urodzenia: *
Your answer
Numer albumu:
Your answer
Telefon kontaktowy: *
Your answer
Adres e-mail: *
Your answer
Zapoznałem się z regulaminem konkursu. Regulamin dostępny na stronie http://www.ba.wbp.opole.pl/konkurs.html
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w XXII konkursie „AUSTRIA - KRAJ I MIESZKAŃCY" *
Required
Administratorem danych osobowych uczestnika jest Politechnika Opolska z siedzibą w Opolu, przy ul. Prószkowskiej 76, 45-758 Opole. Inspektor ochrony danych w Politechnice Opolskiej dostępny jest pod adresem email: iod@po.opole.pl . Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w celu dokumentowania uczestnictwa w XXII konkursie "AUSTRIA - KRAJ I MIESZKAŃCY".

1. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane przez 50 lat.

2. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

3. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w XXII konkursie "AUSTRIA - KRAJ I MIESZKAŃCY”.

4. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Uczelnię, związane z udziałem w XXII konkursie "AUSTRIA - KRAJ I MIESZKAŃCY”, stosownie do ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).

5. Uczestnik zobowiązany jest do niezwłocznego powiadomienia Uczelni w formie pisemnej o zmianie swoich danych osobowych.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.