Program BLASK
Krótki regulamin. Szczegóły programu będą zamieszczane na stronie srb.org.pl

Jeśli chcesz zgłosić swój udział musisz wiedzieć, że:

1. Program Liderski BLASK jest pierwszą inicjatywą tego typu skierowaną do młodych ambitnych osób, które wiążą swoją przyszłość z aktywnością społeczną. Pierwsza edycja programu współfinansowana jest w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

2. Program jest skierowany wyłącznie do młodzieży i młodych osób (nieprzekraczalna granica wieku 15-26 lat) zamieszkujących Gminę i Miasto Czerwionka-Leszczyny.

3. Program zawiera moduły: szkoleniowy, rozwojowy, praktyczny, a także integracyjny. Uczestnik zgłaszający się do udziału obligatoryjnie bierze udział w pełni, w każdym module. Program może zajmować sporo czasu na przestrzeni całego roku, na co należy się odpowiednio przygotować. Harmonogram spotkań zostanie opublikowany na stronie programu.

4. Udział w programie jest nieodpłatny pod warunkiem pełnego udziału w projekcie. Zależy nam na inwestowaniu w ambitną młodzież, która potrafi podejmować odpowiedzialność za podjęte decyzje.

5. Przed rejestracją odwiedź naszą stronę: srb.org.pl/program-liderski-blask-3 .
Jeśli trzeba zadaj pytanie za pośrednictwem:
- fb/programBLASK
- fb/SRB
- blask@czerwionka.org.pl

6. Zgłoszenia oceniane są pod względem merytorycznym, pod uwagę bierzemy w szczególności: motywację, oczekiwania względem przyszłości, marzenia społeczne i zawodowe, dotychczasowe doświadczenie.

Pragniemy inwestować w osoby z ambicjami, które w przyszłości zamierzają włączać się w aktywne działania na tle Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. Zapraszamy do udziału w przygodzie, która może odmienić Wasze życie!

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service