Ćwiczenia w nudzie. Kreatywność pożyczona - zapisy na warsztaty
Nic się dzieje. Nuda. Od tygodnia to samo. Wszystko już było. Czy w czasach hiperaktywności nuda, tracenie czasu, bezczynność stają się przestępstwem? Jak radzić sobie z ciągłą potrzebą nowości, produktywności i narastającym przymusem działania? Czy tracimy umiejętność korzystania z kreatywnej pauzy? Czy, żeby być twórczym trzeba unikać powtarzalności, sztampy, banału i poszukiwać nowości? Zapraszamy do wspólnego przeżywania i oswajania nudy. Remiksowania doświadczeń, aktualizacji definicji nudy i kreatywności. Ćwiczeń z myślą abstrakcyjną w tle.

prowadzenie:
Future Simple, Paulina Czapska i Anna Szapert

___

19.10 (czwartek)
18:00-19:30
Osiedle Jazdów
Rotacyjny Dom Kultury (3/18)
___

Liczba miejsc na warsztaty ograniczona. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.
Będziemy potwierdzać udział w ciągu 2 dni od momentu otrzymania zgłoszenia.
kontakt: halo@dzikibez.com

___

2. Festiwal Myśli Abstrakcyjnej | Nowość! Wszystko już było
www.fma.waw.pl
https://www.facebook.com/fma.waw/

Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Filmowe Dziki Bez (organizatora 2.Festiwalu Myśli Abstrakcyjnej) z siedzibą w Warszawie 02-684, ul. Puławska 266/315, wpisanym do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000623222. Dane te są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo wglądu w treść dotyczących mnie danych i ich poprawiania.

Udzielam Stowarzyszeniu Filmowemu Dziki Bez (zwane dalej „Stowarzyszenie”) nieodwołalnej i nieodpłatnej zgody na wykorzystanie mojego wizerunku w wykonywanych podczas festiwalu rejestracjach fotograficznych lub wideo (zdjęcia, filmy) wraz z prawem wielokrotnego wykorzystywania wykonanych rejestracji, bez konieczności każdorazowego ich zatwierdzania. Udzielona zgoda ma charakter bezterminowy oraz nie jest ograniczona terytorialnie. Stowarzyszenie mają prawo do wykorzystania mojego wizerunku w celach związanych z organizacją festiwalu oraz w związku z działalnością prowadzoną przez Stowarzyszenie.

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service