NARZĘDZIOWNIK PRAKTYCZNY. JAK BYĆ EKO NA CO DZIEŃ!
O ochronie środowiska i zmianach klimatu mówi się coraz częściej. Jednak nie zawsze wiemy, co sami możemy zrobić, aby ograniczyć nasz szkodliwy wpływ na naturę. Spotkajmy się zatem i powymieniajmy swoimi doświadczeniami. Poszukajmy odpowiedzi na następujące ekopytania:

- jak mogę oszczędzać wodę, prąd?
- czy zbyt ciepłe mieszkanie jest dobre dla środowiska?
- jak segregować śmieci?
- czy ekologiczne rozwiązania są bardzo drogie?

Poznamy także zasady ekologicznego stylu życia, które pomogą nam żyć w zgodzie z naturą.

Dowiemy się, gdzie rozwijać wiedzę: blogi, książki – także te dla dzieci.

Prowadząca:
Joanna Tabaka - specjalizuje się w przełamywaniu barier w dostępie do kultury poprzez edukację pracowników instytucji kultury i przedstawicieli samorządów. Przeprowadziła ponad 100 warsztatów, webinarów i spotkań z zakresu promocji kultury, rozwoju publiczności i działań proekologicznych dla instytucji kultury w całej Polsce. Jako ekspertka była zapraszana do udziału w ogólnopolskich konferencjach i publikacjach. Dwukrotnie uzyskała stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Prowadzi dwa blogi na Facebooku: „Widok na Widownię” (od 2015 r.) i „Zielona Instytucja Kultury” (od 2020 r.). Jest autorką publikacji „Kultura naturze, z Syrenką w tle”, o dobrych praktykach proekologicznych w warszawskich instytucjach kultury.

Warsztaty odbędą się 18 lutego o godz. 18:00 i są bezpłatne. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Na podany w formularzu adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie oraz link do Zooma.
Email address *
Potwierdzam swój udział w dniu 18 lutego, godz. 18:00. *
Imię i nazwisko *
Od spotkania oczekuję...
Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę/mój opiekun wyraża zgodę na otrzymanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, linku od Miejskiego Ośrodka Sztuki w Gorzowie Wlkp., ul. Pomorska 73, 66-400 Gorzów Wlkp. ---------------------------------------------------------------------------------- Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE, informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejski Ośrodek Sztuki, ul. Pomorska 73, 66-400 Gorzów Wlkp. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przekazania linku do seansu przez Miejski Ośrodek Sztuki. Podanie danych jest dobrowolne (art. 6 ust. 1. lit. a RODO) jednakże niezbędne do uczestnictwa w seansie online. Pani/Pana dane nie będą przekazywane innym podmiotom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. W celu skorzystania z tych uprawnień należy skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych działającym w Miejskim Ośrodku Sztuki w Gorzowie Wlkp. pod adresem mailowym iodo@mosart.pl. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy