"Istorinės vienybės" žygis dviračiais
Lietuvos Respublikos Seimo Laikinosios Gegužės 3-osios grupės pirmininkas Andrius Kubilius kviečia į „Istorinės vienybės“ žygį dviračiais istorinėmis Vilniaus krašto vietomis.

Gegužės 3-oji švenčiama kaip 1791-ųjų metų gegužės 3-ios Konstitucijos diena. Tačiau ši diena taip pat tinkamiausia pabrėžti Abiejų Tautų Respublikoje ir Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje gyvenusių tautų istorinę vienybę. Lietuviai, lenkai, žydai, gudai ir rusėnai, totoriai ir karaimai buvo šios valstybės bendrapiliečiai ir kartu kovėsi su šūkiu „Už jūsų ir mūsų laisvę“. Šią istorinę vienybę mes tik dabar pradedame iš naujo atrasti.

Žygio metu pamatysime net kelias istorines vietas, menančias Abiejų Tautų Respublikoje ir Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje gyvenusias tautas. Pajudėję iš Vilniaus, aplankysime Nemėžio totorių mečetę, Jašiūnų dvarą, Merkinės dvarą (Paulavos Respubliką), Turgelių bažnyčią ir Medininkų pilį. Šiose vietose mūsų lauks gidų vedamos ekskursijos.

Žygio pradžia: gegužės 4 d., šeštadienį, 9 val. ryto. Planuojamas maršrutas: Vilnius-Nemėžis-Juodšiliai-Jašiūnai-Medininkai. Viso - apie 65 km. Grįžimas į Vilnių - savarankiškai.

Dėmesio! Tai yra savarankiškas žygis, jo dalyviai atsakingi už savo saugumą, privalo turėti tvarkingus dviračius ir laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Nepilnamečiai asmenys gali vykti tik lydimi suaugusiųjų.

Žygio dalyvius iš Vilniaus išlydės policija, žygio metu lydinčio transporto nebus, atsiliekantieji ir sulūžusieji surenkami nebus.

Dalyvavimas nemokamas.

Vardas ir pavardė *
Your answer
Jūsų amžius *
Jūsų el.pašto adresas (jis bus naudojamas tik informacijai apie šį žygį siųsti) *
Your answer
Patvirtinu, jog: 1. Vyksiu su techniškai tvarkingu ir Kelių eismo taisyklių reikalavimus atitinkančiu dviračiu; 2. Žygio metu laikysiuosi Kelių eismo taisyklių; 3. Prisiimu atsakomybę už savo (ir, jei su manimi vyks, nepilnamečių asmenų) saugumą; 4. Esu susipažinęs su žygio maršrutu ir taisyklėmis, pažadu jų laikytis. *
Required
Sutinku, kad mano pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi tik šio žygio organizavimo tikslais. *
Ši registracija vykdoma, siekiant iš anksto žinoti žygyje planuojančių dalyvauti asmenų skaičių. Dalyvių asmens duomenys (vardas ir pavardė bei el.pašto adresas) renkami, siekiant turėti galimybę susisiekti su žygio dalyviais ir pranešti jiems su žygiu susijusią informaciją (žygio pradžios vieta, tikslus maršrutas ir laikai).
Required
Jūsų pastabos:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service