Rejestracja MG Czas na Przygodę
Jeśli masz ochotę poprowadzić sesję na CNP, to zapraszamy do zgłaszania się - zawsze szukamy chętnych.
Email address *
Imię i nazwisko *
Tylko do naszej informacji
Your answer
Imię lub ksywa *
Tak podpiszemy cię w opisie
Your answer
Organizacja
Jeśli występujesz w imieniu jakiejś organizacji, prowadzisz fanpage albo bloga, zapraszamy do wpisania tutaj nazwy :)
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Edycja: *
Jeśli nie pasuje ci żaden z terminów (albo nie ma go na liście), możesz wpisać coś orientacyjnego lub prośbę o kontakt - odezwiemy się, kiedy będziemy mieli konkretne terminy.
Tytuł *
Tytuł sesji
Your answer
System *
Nazwa gry
Your answer
Czy przyjazne dla początkujących? *
Na CnP przychodzi sporo początkujących graczy, więc zachęcamy MG, żeby o nich pamiętali :)
Oczekiwana wiedza graczy: *
Tu także prosimy nie szaleć - wiemy, że fajnie, jak gracze ogarniają, ale to jednostrzały, a nie długaśne kampanie, na pewno da się obyć bez czytania wszystkich podręczników z danej edycji :)
Required
Wymagana znajomość angielskiego *
Może prowadzisz system, który nie został przetłumaczony na polski i w czasie gry pojawi się dużo pojęć z języka angielskiego - więc chcesz, żeby gracze rozumieli, o czym do nich mówisz.
Opis: *
Tutaj wpisz jakąś zajawkę mówiącą o czym jest sesja. Możesz także wpisać dodatkowe informacje dla graczy które opublikujemy na stronie - w jakim klimacie jest sesja, w jakim stylu prowadzisz, cokolwiek co pozwoli zapisującym się ocenić czy będą się na niej dobrze bawić.
Your answer
Triggery *
To jest to miejsce, w którym prosimy o wypisanie rzeczy, które mogą sprawiać problem graczom i mogą pojawiać się na sesji. Np, brutalność, graficzne opisy, dużo straszenia itp, itd. Chodzi o to, żeby wszyscy czuli się bezpieczni i żeby wiedzieli czego mogą się spodziewać na sesji.
Your answer
Ograniczenie wiekowe: *
Jeśli sesja jest kierowana do konkretnej grupy wiekowej np. 12-15 lat, to zawsze można uzupełnić widełki pod opcją "inna odpowiedź"
Minimalna liczba graczy *
Poniżej tej liczby sesja się nie odbędzie
Your answer
Optymalna liczba graczy *
Tyle chcesz mieć optymalnie
Your answer
Maksymalna liczba graczy *
Więcej nie zmieścisz na sesji
Your answer
Czas trwania sesji: *
Your answer
Link do grafiki: *
Do grafiki, nie do strony z nią. To co się wyświetla jak się kliknie "pokaż obrazek". Adres musi kończyć się na .jpg, .png lub na innym rozszerzeniu typowym dla pliku graficznego. I nie może to być z pinterest'a. :)
Your answer
Źródło grafiki: *
Nie chodzi o linka - potrzebujemy informacji skąd pochodzi grafika (czyli autora / właściciela praw).
Your answer
Czy chcesz skontaktować się ze swoimi graczami przed CnP? *
Czy gracze mogą się z Tobą skontaktować, jeśli mają jakieś pytania co do sesji?
Jeżeli mielibyśmy tyle sesji, że trzeba byłoby je podzielić na poranne i popołudniowe, to kiedy wolałbyś prowadzić?
Zgoda *
Zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe - nazwisko i nick, e-mail, numer telefonu - na potrzeby organizacji Czasu na Przygodę. Używamy ich, żeby przypisać Cię do wybranej przez Ciebie sesji, a potem skontaktować się z Tobą w celu potwierdzenia obecności. Twoje dane będą przetrzymywane przez dwa lata. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" z siedzibą w Warszawie, przy ul. Polnej 46D/13. Możesz skontaktować się z nami pod adresem iodo@ava.waw.pl
Powiadomienia
Jeśli klikniesz poniższą zgodę, dopiszemy cię do listy naszych MG i będziesz otrzymywał informacje, kiedy będziemy organizować jakieś wydarzenie na którym będą odbywać się sesje. W każdej chwili będziesz mógł/mogła się wypisać.
Zapisz się powiadomienia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" (ul. Polna 46D/13, 00-644 Warszawa) w przyszłości. Wiem, że przysługuje mi prawo do wglądu i żądania poprawienia danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe mogą zostać wykorzystane do nawiązania kontaktu przy organizacji, przez Stowarzyszenie "Avangarda", innych imprez. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Dane nie będą udostępniane odbiorcom. W każdym momencie przysługuje mi prawo do wycofania tej zgody.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki Avangarda. Report Abuse