התעמלות נפש - סדרת הרצאות על הקשר בין ספורט לבריאות הנפש
סדרת הרצאות במסגרת "חודש פברואר יוצא מן הכלל" ובשיתוף תכניות עמיתים, רשת מתנ"סי צפון-מרכז נתניה, רשת פנאי וקהילה - מתנ"סים בדרום נתניה ורשת מתנ"סי קדימה-צורן.
טובי המרצים ודמויות מפתח מעולם הספורט יעבירו הרצאות מרתקות על החיבור שבין הגוף לנפש, בהן תוכלו לצפות מסלון הבית:

*** עידן ורד - קפטן בית"ר ירושלים, שיספר על התמודדותו האישית עם התקפי חרדה. ההרצאה מיועדת לנוער ולקהל הרחב - ההרשמה נסגרה.

*** גליה ביגלר - מרצה בכירה בבית הספר למאמנים של ווינגייט ופסיכותרפיסטית, שתרצה על פעילות גופנית והשפעתה על תחלואה נפשית- ההרשמה נסגרה

*** תומר סבג - בעל תואר שני בפסיכולוגיית ספורט, בעלים ומאמן ראשי של חדר הכושר "קרוספיט" ברעננה, שירצה על האפקט של תכניות כושר גופני על מחלות נפש - ההרשמה נסגרה.

*** שני אייזן - מורה להאטה יוגה ומדיטציה ומטפלת בעזרת יוגה טיפולית, שתרצה על הקשר שבין יוגה לבריאות מנטלית ופיזית. בתום ההרצאה תעביר שני תרגול יוגה לכל הרמות- ההרשמה נסגרה.

*** דרור זיכרמן - פצוע צה"ל אשר נפצע קשה כאשר מנע פיגוע בגופו ומאמן כושר, שיספר על התמודדותו עם פוסט טראומה- ההרשמה נסגרה.


יש להקפיד על כתובת מייל תקינה בהרשמה על מנת לקבל את הקישור למייל.
**במידה ואין ברשותכם כתובת מייל, נא לציין כי אין מייל, בסיום ההרשמה תקבלו קישור לקבוצת וואטסאפ שקטה בה תוכלו לקבל קישור לטלפון הנייד.

ההרצאות ישודרו בזום ובשידור חי בפייסבוק של תכניות עמיתים.
ההרצאות ללא עלות, בהרשמה מראש.
מספר המקומות מוגבל.

קישור להרצאה בזום יישלח בצהרי יום ההרצאה
לפניות במקרה שלא התקבל קישור לזום ביום ההרצאה (ניתן לפנות עד השעה 19:00) או לקבלת פרטים נוספים - 050-6221129.Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy