Kwestionariusz do badania potencjału i potrzeb edukacyjnych osób dorosłych w środowisku szkoły realizującej projekt „Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji” w Gminie Szczurowa

Szanowna/y Pani/e
Publiczna Szkoła Podstawowa w Zaborowie uzyskała możliwość realizacji projektu, którego głównym celem jest rozwój oferty w zakresie edukacji osób dorosłych.
Działania projektu są skierowane przede wszystkim do mieszkańców naszej gminy, w tym rodziców i opiekunów uczniów.
Podstawą do planowania działań edukacyjnych, które będą prowadzone w ramach projektu jest diagnoza potencjału i potrzeb edukacyjnych osób dorosłych zamieszkałych na terenie gminy Szczurowa.
Aby przygotować ofertę, potrzebnych i atrakcyjnych dla mieszkańców, zajęć prosimy Panią/Pana o udzielenie odpowiedzi na przedstawione niżej pytania ankiety.
Ankieta jest całkowicie anonimowa, a uzyskane dzięki niej informacje wykorzystane będą do planowania oferty edukacyjnej, z której będzie Pani/Pan mogła/mógł skorzystać w toku realizacji projektu.
Dziękujemy za czas poświęcony na udzielenie odpowiedzi.Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Czy w ciągu ostatnich 12 miesięcy uczestniczył(a) Pan(i) w jakiejkolwiek aktywności edukacyjnej związanej z podnoszeniem swoich kompetencji czy uzyskaniem kwalifikacji zawodowych? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy