Projektipäev Ardu Koolis
12. märtsil toimub 4.-9.klasside õpilastele projektipäev. Igal õpilasel tuleb registreerida ennast hiljemalt 7.märtsiks ÜHTE TÖÖTUPPA. Kuna töötubadesse mahub piiratud arv õpilasi, siis õpilased, kes jäävad registreerimisega hiljaks ja ei mahu enda poolt valitud töötuppa või ei registreeri ennast ise ühtegi töötuppa, määratakse vabade kohtadega töötuppa õpetajate poolt.
Nimi ja klass *
Your answer
Orienteerumisvõistluse korraldamise töötuba (9 õpilast 6.-9.klassist)
Seotud ained: matemaatika, kehaline kasvatus, informaatika, eesti keel, geograafia.
Töötoas koostatakse maastikumängu läbiviimiseks orienteerumiskaart.Selleks tuletatakse meelde mõõtkava mõiste, tingmärkide tähendused kaardil ja kasutatakse neid teadmisi kaardi valmistamisel. Samuti koostatakse maastikumängu kontrollpunktides lahendamisel tulevad ülesanded (sh kasutades infotehnoloogilisi vahendeid QRkoodid jms). Töötoas valitakse maastikumängu distants, määratakse selle pikkus, arvutatakse orienteeruv distantsi läbimiseks kuluv aeg ja kulutatav energia. Kavandatakse läbiviidava mängu aeg.
Töötuba juhib õp. Regina Reiljan.
Osalen orienteerumisvõistluse töötoas.
1 point
Töötuba "Mängud vahetunniks" (9 õpilast 4.-9.klassist)
Seotud ained: matemaatika, tööõpetus.
Töötoas valmistatakse 2 suurt puidust kabelauda vahetundides mängimiseks ning märgitakse koolimaja koridori põrandale hüppemängud (erinevad hüppe- ja keksumängud). Töötoa lõpuks demonstreeritakse loodud mänge; selgitatakse mängude reegleid.
Töötuba juhib õp. Anvar Hansson ja Kadi Koppel.
Osalen "Mängud vahetunniks" töötoas.
1 point
Töötuba "Ajaleht matemaatikast" (9 õpilast 4.-9.klassist)
Seotud ained: matemaatika, kunst, informaatika, eesti keel.
Töötoas uuritakse põnevaid ja olulisi matemaatilisi avastusi ning fakte; koostatakse matemaatilisi nuputamisülesandeid ja ristsõnu. Kogutud materjalist koostatakse ja kujundatakse ajaleht, millega on kõigil võimalik tutvuda paberkandjal ja ka veebis.
Töötuba juhib õp. Maarja Talv.
Osalen "Ajaleht matemaatikast" töötoas.
Kokanduse töötuba. (9 õpilast 4.-6.klassist)
Seotud ained: matemaatika, informaatika, kokandus.
Töötoas õpitakse muutma retseptis antud koguseid, teisendatakse mõõtühikuid, kaalutakse ja mõõdetakse retseptis etteantud koguseid. Töötoas valmib sidruni -toorjuustukook.
Õpilased arvutavad toote kogumaksumuse; soovitusliku müügihinna; toote kaloraaži; 100 g koogitüki kaloraaži. Õpilased valmistavad retsepti tööprotsessist detailse piltesitluse.
Töötuba juhib õp. Ülle Pässa.
Osalen kokanduse töötoas.
Õppemängude koostamise töötuba (9 õpilast 6.-9.klassist)
Seotud ained: matemaatika, informaatika, eesti keel, inglise keel.
Töötoas tutvutakse 2. klassi matemaatika, eesti keele ja inglise keele ainekavaga. Igas nimetatud aines koostatakse üks õppemäng. Neid õppemänge tutvustatakse 2.klassi õpetajale ja üks loodud mäng viiakse läbi 2.klassi õpilastega.
Mängude koostamisel kasutatakse Qizletti, Kahooti ja LearningAppsi.
Töötuba juhib õp. Egle Tänav ja Ülle Pässa
Osalen õppemängude koostamise töötoas
Kott-toolide valmistamise töötuba (6 õpilast 5.-9.klassist)
Seotud ained: matemaatika, , käsitöö, kunstiõpetus.
Töötoas valmistatakse kooli raamatukokku 3 kott-tooli. Töötoas konstrueeritakse kott-toolide lõige ning selle alusel valmistatakse etteantud riidest kott-toolid.Valmimise etappe kirjeldatakse ning esitletakse.
Töötuba juhib õp. Epp Kevvai.
Osalen kott-toolide valmistamise töötoas
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ardu Kool. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms