Robert a Vicki de Hoxar: Život v Otcovej láske. Objednávkový formulár
OZNAM O VIANOČNEJ PRESTÁVKE:
Želáme Vám požehnaný čas adventu a pokojné a radostné prežitie sviatkov Narodenia Pána!
Keďže ich tiež plánujeme prežiť v pokoji :), posledné objednávky, ktoré vybavíme pred Vianocami budú tie, za ktoré obdržíme platbu do 18.12.2018 (vrátane).
V praxi to znamená, že ak chcete dostať svoju objednávku ešte pred Vianocami 2018, je potrebné ZREALIZOVAŤ OBJEDNÁVKU AJ PLATBU NAJNESKÔR V PONDELOK 17.12.2018!
Objednávky s neskorším dátumom úhrady začneme vybavovať od 7.1.2019.
________________________________________________

Sme veľmi radi, že vám môžeme ponúknuť novú knihu Roberta a Vicki de Hoxar "Život v Otcovej láske" (resp. jej originálnu anglickú verziu "Living in Father's Love"). Zo srdca vám želáme, aby sa jej posolstvo stalo dennodenne zažívanou realitou vo vašich životoch.

Cena: 10€ + poštovné
Počet strán: 216
Vydalo Otcovo srdce pre Slovensko, o. z., v roku 2018.

Po vyplnení tohto záväzného objednávkového formulára vám e-mailom doručíme sumár objednávky s inštrukciami na úhradu. Po tom, ako platba dorazí na náš účet, vám na e-mail zašleme o tom potvrdenie. Následne vám odošleme zásielku, resp. s vami doriešime osobný odber.

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV, OBCHODNÉ PODMIENKY:
Vyplnením tohto formulára vyhlasujem, že som sa na stránke https://seminarotcovosrdce.sk/kniha/ a na stránke https://seminarotcovosrdce.sk/ochrana-osobnych-udajov/ oboznámil s obchodnými podmienkami a podmienkami spracovania a ochrany osobných údajov v rozsahu: meno a priezvisko, e-mailová adresa, telefónne číslo a korešpondenčná adresa na účel objednávky vybraného tovaru v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a s novými podmienkami GDPR.

Email address *
Meno (na doručenie) *
Your answer
Ulica a číslo (na doručenie) *
Your answer
Mesto (na doručenie) *
Your answer
PSČ (na doručenie) *
Your answer
Telefonický kontakt *
Your answer
Vyberám si nasledovný spôsob doručenia *
Formulár automaticky účtuje poštovné za zásielku na Slovensko nasledovne: 1-2 knihy: 3€ // 3-9 kníh: 4€ // 10 a viac kníh: poštovné zdarma. Ak objednávate do zahraničia, uveďte to prosím v poznámke a počkajte na individuálny výpočet ceny poštovného.
Objednávam si knihu "Život v Otcovej láske" v počte kusov: *
(10€/ks)
Your answer
Objednávam si knihu "Living in Father's Love" v počte kusov:
(10€/ks)
Your answer
Poznámka
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service