HYGGE 3.12. - 5.12. 2021
Registrujete se na víkendový pobytový kurz HYGGE - jednoduše šťastný způsob života. Datum 3.12.- 5.12. 2021 s lektorkou Monikou Nevolovou v Květnově (www.kvetnov.cz). Cena 2200,- plus DPH. Celková částka vč DPH je 2662,- Kč.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení *
Email *
Telefon
Stravování *
FAKTURACE
Prosím, vyplňte kompletní fakturační údaje, na něž vystavíme fakturu. Pokud chcete vystavit doklad jen na jméno, napište pouze jméno a město bydliště. Na základě dodaných údajů vám vystavíme fakturu.
Fakturační údaje *
Zkuste popsat vlastními slovy, co byste si zejména chtěli z workshopu odnést:
Jak jste se o nás dozvěděli?
Vaše poznámka či dotaz:
Platba a stornopodmínky
Registrací tohoto formuláře zatím nic neriskujete, o platbách se budeme bavit, až bude zřejmé, že kurz proběhne. Poté teprve platí níže uvedené storno a platební podmínky. Cena je 2200,- Kč plus DPH. O zaplacení prosíme do 10 dnů od vydání faktury. Když bychom platbu do určeného termínu nezaznamenali, uvolníme případně místo pro další zájemce. Kdyby se cokoli stalo a po zaplacení kurzu byste nemohli přijet, dejte mi, prosím, vědět co nejdříve na email monika@umenivpraci.cz. 14 dní před akcí a déle by storno činilo ještě 100% navrácení peněz. Týden před akcí vracíme 50% ze zaplacené částky, později, zejména v případě zrušení den předem a v den konání peníze zpět již neposíláme. Děkujeme za pochopení.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy