Reģistrācija pasākumam "Gadsimta stāsti" Koknesē
Biedrība "Pērses krasts"  aicina visus interesentus 12. maijā, plkst. 14.00 Kokneses Tūrisma informācijas centrā uz tikšanos ar “GADSIMTA STĀSTU”  veidotājām Ievu Pīgozni un Sanitu Kalnu.

Gadsimta stāsti ir Latvijas Nacionālā vēstures muzeja izveidota digitālā platforma, lai iesaistot visplašāko sabiedrību, dokumentētu liecības par pēdējo 2–3 paaudžu ikdienas dzīvi Latvijā un arī atgādinātu par nesenā pagātnes mantojuma dokumentēšanas nozīmi gan dzimtas vēsturē, gan pētniecībā.

Pasākums tiek rīkots īstenotā projekta Nr. 2022.LV/NVOF/MIC/067/23 “Esi aktīvs - piedalies”  ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Organizācija vai uzņēmums
E-pasts *
Reģistrējoties piekrītu, ka pasākuma ietvaros ievāktie persondati un personiskā informācija (personīgais attēls, balss un citi saistītie personas dati) var tikt izmantoti foto, video un audio fiksācijai, un, ka iegūtos materiālus projekta īstenotājs un SIF var izmantot projekta publicitātes nodrošināšanai. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy