Kurs Szkoły liderów ekologii integralnej REFA
Po przesłaniu tego formularza otrzymasz od nas na adres e-mail login do platformy e-learningowej Szkoły liderów ekologii integralnej REFA.
Imię i nazwisko *
Your answer
Jaka jest Twoja motywacja do wzięcia udziału w kursie? *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Czy chcesz otrzymywać od nas informacje o działaniach REFA? *
Klauzula informacyjna
Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego
przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE. L 2016 Nr 119, str. 1), które weszło w życie w dniu 25 maja 2018 r., Ruch Ekologiczny św. Franciszka z Asyżu, dalej (AD), informuje, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ruch Ekologiczny św. Franciszka z Asyżu z siedzibą w Krakowie przy ul. Żółkiewskiego 14, 31-539 Kraków, nr KRS 0000148432.
2. Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych należy kierować na adres: refa@swietostworzenia.pl
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji interesu publicznego – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat.
6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7. Dane osobowe udostępnione przez Panią/Pana nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, profilowane
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service