ES programos „Europa piliečiams“ informacinis seminaras Alytuje
2019 vasario 1 d. yra ES programos „Europa piliečiams“ paraiškų teikimo terminas dviem priemonėms: Europos atminimo ir Miestų partnerystės, o kovo 1 d. Miestų tinklų.

„Europa piliečiams“ biuras šiam terminui paraiškas teikiančias ar apie programą daugiau sužinoti norinčias organizacijas kviečia į informacinį seminarą Alytuje, kuris vyks lapkričio 8 d. (ketvirtadienį) nuo 13 val. iki 16 val., Alytaus kolegijos Informacijos ir ryšių technologijų fakultete, adresu Seirijų g. 2, Alytus.

Seminare ne tik bus apžvelgta programos struktūra, ilgalaikiai programos prioritetai, pagrindiniai projektams keliami reikalavimai, bet taip pat seminare dalyvaus ir projekto rengimo bei įgyvendinimo patirtimi dalinsis VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ projektų vadovė Ieva Vizgirdienė, kuri yra sėkmingai įgyvendinusi kelis programos finansuotus projektus pagal skirtingas priemones.

Renginyje kviečiame dalyvauti NVO, pilietinės visuomenės bei jaunimo organizacijų, bendruomenių, švietimo bei kultūros įstaigų, savivaldybių atstovus.

*Asmeniniai duomenys yra renkami tik šio seminaro registracijos tikslais. Jie nebus perduodami trečioms šalims ar kitaip viešinami.

Vardas Pavardė *
El. paštas *
Organizacija, kuriai atstovaujate *
Papildomi komentarai
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service