Aktywny udział (Zjazd Przyjaciół i Absolwentów Funduszu 2018)
Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Odczyt
Odczyt (lub tzw. flashtalk/flaszka) to 5 minutowe wystąpienie na dowolny temat. Jeśli chcesz go wygłosić, podaj tytuł (który znajdzie się w programie) oraz opis (który pomoże nam wyłonić najciekawsze wystąpienia w przypadku gdy liczba zgłoszeń przekroczy liczbę miejsc).
Tytuł
Your answer
Opis
Your answer
Warsztat / dyskusja / grupa robocza
W trakcie zjazdu będzie możliwość poprowadzenia bloku trwającego 45-60 minut przeznaczonego dla chętnych uczestników (prowadzący może ustalić maksymalny rozmiar grupy). Może to być np. warsztat z programowania, zajęcia z dramy, grupa robocza dotycząca edukacji lub coś innego. Jeśli chcesz poprowadzić taki blok, podaj jego tytuł oraz opis pamiętając, że oba będą udostępnione uczestnikom. W przypadku lub wątpliwości związanych z tą formą wystąpienia prosimy o kontakt z Błażejem: blazej.osinski@gmail.com
Tytuł
Your answer
Opis
Your answer
Artystyczne
Występ muzyczny
Jeśli jesteś muzykiem i chcesz wystąpić na Zjeździe, opisz krótko co mogłabyś/mógłbyś zaprezentować i co byłoby potrzebne.
Your answer
Prace plastyczne
Jeśli uda nam się zorganizować dodatkową przestrzeń w Centralnej Bibliotece Rolniczej, będziemy chcieli ją przeznaczyć na niewielką wystawę prac plastycznych. Jeśli jesteś plastykiem i chciałbyś zaprezentować swoje prace, opisz krótko co mogłabyś/mógłbyś zaprezentować i co byłoby potrzebne.
Your answer
Inne
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms