Changemakers Summit 2019 - katusorganisatsioonide programm "Võrgustikust kogukonnaks"
Changemakers Summit on koht, kus kohtuvad inimesed, kes soovivad oma tegevusega viia ellu ühiskondlikult positiivseid muutusi. 7.-9. juunini Tartus toimuva konverentsi ajal saavad 3. sektori katusorganisatsioonid võtta osa neile mõeldud eriprogrammist "Võrgustikust kogukonnaks".

3. sektori katusorganisatsioonide liikmed ja liikmete liikmed moodustavad väga suure arvu inimesi. Kuidas aga teha nii, et kui vaja, siis nad on valmis samade põhimõtete eest seisma ja organisatsiooni palvele vastavalt ka reageerima?
Selle-aastane 3. sektori juhtimisprogramm aitab katusorganisatsioonidel leida vastust küsimusele "Kuidas saada rohkem inimesi kaasa?". Täpsemalt, kuidas saada võrgustikust kogukonnaks.

Katusorganisatsioonide programm toimub konverentsi Changemakers Summiti raames. 7.-8.06 aset leidev eriprogramm ise on tasuta, aga muudest konverentsi tegevustest osa võtmiseks neil päevil tuleb osta konverentsi nende päevade pilet.

Ühest organisatsioonist on soovitatav osaleda vähemalt 2-3 töötajal: juhil, liikmete koordinaatoril, kommunikatsioonijuhil ja vabatahtlike kontaktisikul.


Millal? 7.-9. juunil 2019
Kus? Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis (Nooruse 5, Tartu)

Eriprogrammi korraldab DD Stratlab

* Registreerimistähtaeg on 24.05. Osalemine on kinnitatud, kui olete ära registreerinud ka konverentsi üldlehel - changemakerssummit.org/#content-15 ja saanud kinnituskirja.

Sinu nimi *
Your answer
Sinu organisatsioon *
Your answer
Sinu meiliaadress *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service