Програма Liberal Arts Української Академії Лідерства
Сучасне українське суспільство й освітянська спільнота, як його частина, не до кінця усвідомлюють те, що свобода без відповідальності як і брак суспільної довіри сьогодні постає чи не найбільшою проблемою в Україні. Від учителя, ментора, виховника залежить, щоби учень набув цінностей свободи, відповідальності, довіри. На цьому шляху учитель, ментор і виховник можуть допомогти учневі лише тоді, коли у їхній персональній шкалі цінностей є свобода, відповідальність і довіра.

1-2 квітня Українська Академія Лідерства збере в Києві 120 вчителів з усієї України і менторів УАЛ на 1 сесію Програми Liberal Arts "Свобода. Відповідальність. Довіра". Учасники отримають читанку для підготовки до семінару, слухатимуть лекції відомих науковців, громадських діячів і письменників, а також працюватимуть у групах. Організатори покривають учасникам вартість участі у програмі, харчування та проживання.

Мета семінару: створити інтелектуальну платформу для зустрічі, співпраці та дискусії лідерів думок, учителів, менторів та виховників, де у відкритому діалозі осмислити суть, значення, місце свободи, відповідальності і довіри у житті людини, зрозуміти їхній зв’язок зі зрілістю, умінням мислити вільно й критично, а також важливістю гуманістичного знання.

Щоб стати учасником програми заповніть цю форму до 24.03.2017. Факт заповнення цієї заявки є підтвердженням Вашої згоди на опрацювання ваших персональних даних відповідно до законодавства України.

Результати конкурсу будуть Вам відомі до 27.03.2017. Організатори будуть зв'язуватися лише з відібраними кандидатами. Конкурсне журі не інформує аплікантів про причини відмови та не розглядає апеляції.

Якщо у Вас виникають питання, пишіть нам на liberalarts@ual.org.ua.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms