Fetish & BDSM pokec v Brně 16.2.2019 od 17:00
Ahoj,
pokud máš zájem zajít s partou fajn lidí na pokec ohledně všedních starostí i fetish a BDSM věcí, tak mi prosím vyplň následující formulář skrz rezervaci stolů v Metru (ano, změna, u šedivého vola je rekonstrukce, proto máme rezervované Metro, které otevře už v 17h). Akce se koná 16.2.2019 od 17:00. V hospodě mají alko, nealko :). Nejedná se o akci, kde je povoleno fetish oblečení a nějaké sexuální činnosti - opravdu se jedná o normální a slušnej bar. Vhodné pro nováčky a zájemce o tuto oblast :)

Kdo bude mít zájem, tak může posléze pokračovat s ostatními do Freeeku (od 19h nebo později), kde už je normální Fetish párty a je zde povoleno klasické fetish oblečení (ale není vyžadováno). Klub má darkroomy a upřímně - občas se v nich něco odehraje, ale většina lidí tam z tohoto důvodu nechodí. Alespoň né z těch se kterými chodím já. Není se třeba bát, že by někdo něco přehnaně zkoušel nebo někoho znásilnil - akce má nějaká svá pravidla a nováčci jsou samozřejmě pod ochranou.
Zde se zajímám o účast jen z důvodu, abych měl zpětnou vazbu, jestli má tato část akce smysl - proto je i ona povinná k vyplnění.

V případě zájmu o Freeek je potřeba koupit si vstupenku v odkaze níže. Čím dříve, tím levnější to je...akce je "allinclusive" a dál se už nic neplatí ani za alko a ani za nealko - vypít může každý kolik chce :)

FREEEK: https://freeek.cz/shop/cs/domu/302-190216-fetish-party.html

Dík a budu se těšit na hojnou účast,
Dark (Lord)

Účast na pokecu v hospodě *
Účast na Fetish párty ve Freeeku (pro info) *
Nick na IB, JP, jinde (do závorky napiš kde, pro případ nutnosti kontaktu kvůli změně apod.) *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service