БУДЬ ПОТУЖНОЮ НА 300W!
Дякуємо Вам, що приєднуєтесь до спільноти 300 W(omen)!

Ми, Інна, Олеся та Олена, маємо мрію: об'єднати 300 Жінок навколо цінностей допомогти тяжко травмованим на війні відновитись якнайшвидше та повернутись до активного життя.

Роботизований комплекс GE-O System Evolution (https://www.rehatechnology.com/en/products/g-eo-system) дозволить розширити благодійний проект та надати бійцям якісну допомогу в Україні! Цей апарат, як елемент індивудуального високорезультативного реабілітаційного маршруту, дозволяє протягом короткого часу відновити природню ходу найтяжчим пораненим воїнам після черепно-мозкових та спинальних травм. Ті, які були довгий час в комі. Ті, які вже пройшли декількарічну програму відновлення. Залишилось встати з інвалідного візка - ось мета. І ми можемо допомогти її досягнути!

Вартість такого апарату - 320 тисяч євро (постачальник може надати знижку, вартість складатиме 300 тисяч євро, оскільки апарат буде придбаний з благодійною метою).

Кожна Жінка (як приватна особа чи через свою організацію) може долучитись, здійснивши інвестицію не менше 1000 євро в гривнях по курсу Нацбанку або у валюті (якщо оплата буде з іншої країни) одноразово або частинами щомісячно у найбільш прийнятному розмірі.

Можна робити внесок групою - мінімальний внесок від одного учасника очікується у розмірі 100 євро (по курсу Нацбанку на день переказу коштів), щоб разом було 1000 євро від групи.

ПРО ПРОЄКТ:
Благодійний проєкт Nodus був започаткований у серпні 2014 року Науково-практичним центром нейрореабілітації "Нодус"(https://nodus.ua). Станом на сьогодні 264 особи пройшли лікування, діагностику чи реабілітацію в Нодусі, 216 отримали допомогу за власні ресурси клініки. На сьогодні 684 тяжко травмованих чекають свою чергу на якісне відновлення в клініці. Проєкт втілюється у партнерстві з Благодійним фондом "КРАН" (https://www.kran.fund)

Готові стати потужною на 300W(omen)? Заповніть, будь ласка, анкету нижче, щоб ми могли з Вами якнайефективніше комунікувати та надіслати реквізити до оплати.

РАЗОМ МОЖЕМО ЗРОБИТИ БІЛЬШЕ!

П.С. Чоловіки, яким близькі цінності Фонду та соціальні інвестиції, напишіть будь ласка inna.n.danchenko@gmail com або okyrylchuk@gmail.com - для Вас є багато проєктів допомоги найтяжчим пораненим.
Ваше ім'я та прізвище *
Your answer
Електронна пошта: *
Your answer
Лінк на профіль у facebook (якщо є)
Your answer
Як Ви готові підтримати проект: *
Required
Чи дозволяєте використати Ваше фото для створення постеру "ЖІНКИ - ГЕРОЯМ УКРАЇНИ", щоб розмістити його у клініці НОДУС після завершення збору коштів та закупівлі обладнання: *
Чи дозволяєте використовувати Ваше фото з фейсбуку для публікацій на сторінці БУДЬ ПОТУЖНОЮ НА 300 W(omen) *
Якщо у Вас є коментарі щодо ініціативи або Ви готові допомогти досягнути мети іншим чином, напишіть нам, будь ласка:
Your answer
ДЯКУЄМО! Реквізити для переказу коштів надішлемо на пошту. Також запрошуємо приєднатись до групи у фб " Жінки - Героям України". https://www.facebook.com/groups/1524599944339217/ та вподобати сторінку "Будь потужною на 300 W" https://www.facebook.com/300women.kran/
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy