ЖІНКИ - ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!
Дякуємо Вам, що приєднуєтесь до спільноти 300 W(omen)!

Ми, Інна, Олеся та Олена, маємо мрію: об'єднати 300 Жінок навколо цінностей допомогти тяжко травмованим на війні відновитись якнайшвидше та повернутись до активного життя.

Чому інвестиції? Бо це активна та ефективна форма благодійної діяльності.
Запрошуємо Вас стати співінвесторкою у людяність.

Роботизований комплекс GE-O System Evolution (https://www.rehatechnology.com/en/products/g-eo-system) дозволить розширити благодійний проект та надати 50+ бійцям на рік якісну допомогу в Україні! Цей апарат, як елемент індивудуального високорезультативного реабілітаційного маршруту, дозволяє протягом короткого часу відновити природню ходу найтяжчим пораненим, воїнам після черепно-мозкових та спинальних травм. Ті, які були довгий час в комі. Ті, які вже пройшли декількарічну програму відновлення. Залишилось встати з візка - ось мета. І ми можемо допомогти її досягнути!

Вартість такого апарату - 320 тисяч євро (постачальник може надати знижку, вартість складатиме 300 тисяч євро, оскільки апарат буде придбаний з благодійною метою).

Кожна Жінка (як приватна особа чи через свою організацію) може долучитись, здійснивши інвестицію не менше 1000 євро в гривнях по курсу Нацбанку або у валюті (якщо оплата буде з іншої країни) одноразово або частинами у найбільш прийнятному розмірі (щоб разом до 25 грудня 2019 року = 1000 євро). Якщо почати робити внески у червні, то платіж на місяць буде складати приблизно 142.8 євро!

ПРО ПРОЕКТ:
Благодійний проект Nodus був започаткований у серпні 2014 року Науково-практичним центром нейрореабілітації "Нодус"(https://nodus.ua). Станом на сьогодні 257 осіб пройшли лікування, діагностику чи реабілітацію за рахунок власних коштів клініки та приватних пожертв. На сьогодні 693 тяжко травмованих чекають свою чергу на якісне відновлення в клініці. Проект втілюється у партнерстві з Благодійним фондом "КРАН" (https://www.kran.fund)

Готові стати потужною на 300W? Заповніть, будь ласка, анкету нижче, щоб ми могли з Вами якнайефективніше комунікувати та надіслати реквізити до оплати.

РАЗОМ МОЖЕМО ЗРОБИТИ БІЛЬШЕ!

П.С. Чоловіки, яким близькі цінності Фонду та соціальні інвестиції, напишіть будь ласка inna.n.danchenko@gmail com або okyrylchuk@gmail.com - для Вас є багато проектів допомоги найтяжчим.

Ваше ім'я та прізвище *
Your answer
Електронна пошта: *
Your answer
Лінк на профіль у facebook (якщо є)
Your answer
Як Ви готові підтримати проект:
Чи дозволяєте використати Ваше фото для створення постеру "Жінки - Героям України", щоб розмістити його у клініці НОДУС після завершення збору коштів та закупівлі обладнання: *
Якщо у Вас є коментарі щодо ініціативи і Ви знаєте, як допомогти досягнути мети, напишіть нам, будь ласка:
Your answer
ДЯКУЄМО! Реквізити для переказу коштів надішлемо на пошту. Також запрошуємо приєднатись до групи у фб " Жінки - Героям України". https://www.facebook.com/groups/1524599944339217/
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service