Reģistrācija Semināram Ilze Fitness, Novembris, 2023
Super Piedāvājums treneriem Latvijā
Sākam jau 1.novembrī katru trešdienu  no 12.30 līdz 14.30 pēc Latvijas laika un iegūstam Jaunas zināšanas!
5 trešdienas pēc kārtas.

Šis ir laiks, lai iegūtu šīs zināšanas un labprāt ar Jums dalīšos caur Zoom programmu, iegūstot gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas.

Ko mēs iegūstam?
1) Jaunas zināšanas prezentācijas formā, Būs iespēja praktiski caur Zoom arī izkustēties un noskatīties prakstisko daļu,
2)  Pilnveidojamies, Diskutējam, Jautājam, Būs pieejams Zoom programmas ieraksts ar lekcijām, lai varam pārskatīt jeb ja nesanāk pārskatīt to varēs arī vēlāk. Rakstīt un uzdot Jautājumus nedēļas garumā un kursa ietvaros.
3) Iedvesmojamies Jaunajai sezonai!

Sīkāks apraksts pa dienām
1.diena, 1.novembris plkst.12.00-14.00 / pieredzes apmaiņa zīdaiņu peldētapmācības no dzimšanas (peldēšana no 0 lidz 4 gadiem)

2. diena, 8.novembris plkst.12.30-14.30 /  ūdens aerobika grūtniecēm & grūtnieču vingrošana uz sauzemes un nodarbības pēc dzemdībām.

3. diena, 15.novembris plkst.12.30-14.30 / Balansēšana ūdenī un ūdens fizioloģiskie spēki. Muskuļu darbs, ūdens vide, temperatūra u.c. parametri, dalībnieku vecums, drošība ūdenī un No kādiem vingrojumiem izvairīties ūdenī? Mīti un Realitāte. Kā atšķiras nodarbība no sauszemes?

4.diena, 22.novembris plkst.12.30-14.30/ izmantojam dāžādus ūdens līmeņus, intensitāti ūdenī, specifika ūdens fitnesā, stili, tempi un vadīšanas stili, kā apvienot ar mūziku. Kā sastādīt programmu un to vadīt, tehniskais izpildījums.

5.diena, 29.novembris plkst.12.30-14.03/  ūdens fitnesa treniņu veidi - HIIT, Tabata, ABL, Dejas, u.c. , skriešana ūdenī. Intervālais, apļa treniņš, dziļā baseina īpatnības un tehnika. Dažādi ūdens fitnesa inventāri un to pielietojums ūdenī.

Ilze Livincova
- 18 gadu pieredze ūdens aerobikas/aerobikas treneris, personīgais treneris, 12 gadus
- Gandrīz 10 gadu pieredze zīdaiņu peldētapmācības Norvēģijā un māmiņu nodarbības pirms un pēc dzemdībām.
- Starptautiskais ūdens fitnesa treneris, esmu sniegusi apmācības teorētiskas un praktiskās Latvijā, Norvēģijā, Nīderlandē, Vācijā un Krievijā kopš 2011.gada AEA treneris
- Sekojam Youtube un/vai Instagram - Ilze Fitness jeb www.ilzefitness.com
un uzzinām vairāk par mani :)


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Uz kuru dienu vēlies reģistrēties? *
Required
Vārds, Uzvārds vai Uzņēmuma nosaukums *
Telefona numurs *
Adresi norādīt tikai tad, ja vēlies rēķinu, lūdzu ar pasta indeksu!
Komentāri, Jautājumi?
Paldies par reģistrāciju! Ja rēķins nav nepieciešams, pārskaitījumu var veikt Swedbank vai Revolutt kontos. www.ilzefitness.com, tlf.+47 92505943
Rekvizītus pārskaitījumam var redzēt arī šeit - www.ilzefitness.com
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy