Latgales NVO memoranda organizāciju tikšanās
Biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” aicina Latgales NVO, kas ir parakstījušas sadarbības memorandu, 2021. gada 16. septembrī piedalīties kopīgā sanāksmē viesu namā "Zaļā sala" Rēzeknes novadā.

Pasākums norisinās projekta "Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai" (Nr. 2021/LV/NVOF/MAC/049) ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Jūsu vārds, uzvārds *
2. Jūsu tālr. Nr. *
3. Pārstāvētā organizācija *
Uz tikšanos!
Mēs garantējām drošu datu apstrādi, uzglabāšanu un konfidencialitāti, kā arī personu datu un saņemtās informācijas neizpaušanu trešajām personām, saskaņā ar prasībām, ko nosaka tiesiskais regulējums. Jūsu kontaktinformāciju izmantosim tikai ar mērķi sniegt informāciju par plenēru un pēc tam par progresu un kopējiem rezultātiem. Dalībnieku saraksts tiks uzrādīts arī projekta finansiālajam atbalstītājam.
Pasākuma laikā tiks fotografēts ar mērķi nodrošināt projekta publicitāti.
Pasākumā ir jāievēro visi epidemioloģiskās drošības noteikumi. Plenēra dalībniekiem būs jāuzrāda derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi šo koronavīrusa slimību. Informācijai: www.Covid19sertifikats.lv
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy