Pieteikums LEGO® robotikas nodarbībām
LEGO® robotikas nodarbības "Mazais Tehnoprātnieks" un "Tehnoprātnieks" ir interešu izglītības programmas 3-4 un 5-9 gadus veciem bērniem, kuras īsteno interešu izglītības iestāde "Bērnu centrs KĀ MĀJĀS" savās telpās Siguldā, Cēsīs un Valmierā, kā arī pirmsskolas un sākumsskolas izglītības iestādēs Vidzemes reģionā.

Mācību programmas pamatā ir darbs ar LEGO® Education robotikas un mehānikas komplektiem, kā arī citiem mācību līdzekļiem, ar kuriem atbilstoši vecumam:
- tiek apgūtas konstruēšanas prasmes, veicināta izpratne par mehānismu darbību, to ietekmējošiem faktoriem;
- tiek apgūtas programmēšanas prasmes, veicināta izpratne par vienkāršu algoritmu veidošanu un pielietošanu;
- tiek veicināta loģiskā domāšana, attīstīts vārdu krājums, uzlabotas sadarbības, komunikācijas un prezentēšanas prasmes, kā arī trenēta sīkā motorika.
Programmā "Tehnoprātnieks" pamatā tiek izmantoti LEGO® Education WeDo 2.0 robotikas komplekti, savukārt programmā "Mazais Tehnoprātnieks" - LEGO® Education Duplo mehānikas komplekts un TTS Blue-Bot robots.

Nodarbības notiek reizi nedēļā. Programmā "Tehnoprātnieks" nodarbības ilgums ir 45 minūtes, savukārt programmā "Mazais tehnoprātnieks" - 30 minūtes.

Mācību maksa 2021./2022. mācību gadā tiek noteikta 25 EUR mēnesī programmā "Mazais Tehnoprātnieks" un 30 EUR mēnesī programmā "Tehnoprātnieks". Papildus tiek piemērota 10% mācību maksas atlaide, ja nodarbības vienlaicīgi apmeklē 2 un vairāk bērni no vienas ģimenes. Turklāt par nodarbību maksu iespējams saņemt iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu, aizpildot ikgadējo ienākumu deklarāciju, pievienojot maksājumu uzdevumus, kuros norādīts programmas nosaukums, bērna vārds, uzvārds un personas kods.

Tāpat, kā jau ierasts, LEGO robotikas grupas "Tehnoprātnieks" 2021./2022. mācību gada audzēkņi saņems 10% atlaidi Bērnu centra KĀ MĀJĀS rīkotajām vasaras nometnēm 2022. gada vasarā.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties: info@bckamajas.lv, 29398553!
Vēlos: *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy