Анкета учасника/учасниці першотравневого анархістського маршу
Вітаємо!
Ми, організатори та організаторки, повинні дотримуватись міркувань безпеки. Запрошуючи людей, іноді зовсім нам незнайомих, ми змушені брати на себе відповідальність — і тому не можемо приховувати, що існує загроза. Причому ця загроза існує не тільки з боку ультраправих вуличних груп, прислужників капіталізму, але й з боку путінської Росії, яка радо використала б можливість влаштувати криваву провокацію у нашій країні. Саме тому ми не оголошуємо публічно місце й час проведення маршу, і повідомимо його за день до самої події лише тим, кому можемо довіряти.

Якщо вас особисто запросила на марш учасники чи учасниці однієї з організацій-заявительок, то поцікавтесь у них місцем та часом збору у четвер, 30 квітня, увечері. Якщо ви зацікавились маршем завдяки анонсу в соцмережах — заповніть цю анкету.

Якщо ви вкажете більше, ніж один спосіб зв'язку — це дасть більше можливостей нам зв'язатися із вами у переддень маршу. Ми обіцяємо не зловживати вашими персональними даними ні в який спосіб та не передавати їх третім особам.

Сторінки події: j.mp/mayday_kiev (facebook) та vk.com/mayday_kiev
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Як до вас звертатися? *
Електронна адреса (якщо бажаєте вказувати)
Мобільний телефон (якщо бажаєте вказувати)
Сторінка у соцмережах (якщо бажаєте вказувати)
Яким чином ви дізналися про марш? *
Чому ви хочете прийти на марш? *
Required
Чи займаєтесь ви політичною чи активістською діяльністю? Якщо так, то опишіть її, будь ласка.
Чи ми маємо спільних знайомих?
Якщо можете, вкажіть ім'я чи посилання на соцмережі людини, яка могла б підтвердити довіру до вас та яку ми можемо знати (наприклад, серед тих, хто бере участь в організації маршу/знайомий чи знайома з нами особисто/брав чи брала участь у попередніх анархістських маршах/бере участь в анархістському колективі, про який нам відомо). Наявність такого поручителя не є обов'язковою умовою для участі в марші, проте спільні знайомі значно полегшують нам роботу із фільтрації потенційних провокаторів.
Я погоджуюсь із правилами безпеки на марші. *
За адресою http://j.mp/mayday_security можна знайти статтю, яка детально описує правила безпеки на цьому та подібних заходах. Будь ласка, підтвердіть вашу відповідальність за власну безпеку та за безпеку інших.
Required
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy