Priklausomybės ir psichologiniai žaidimai. Ką gali transakcinė analizė?
Lietuvos priklausomybės ligų institutas (LPLI) ir Jaunųjų psichiatrų asociacija (JPA) organizuoja reguliarų renginių ciklą “Žvilgsnis į priklausomybės ligas”.
Artėjančio seminaro tema - "Priklausomybės samprata - žvilgsnis plačiai užmerktomis akimis",
Seminaro pranešėjas - gydytojas psichiatras Vytautas Alekna, dirbantis ,,Ąžuolyno" klinikoje. 

Vytautas Alekna pristatydamas būsimą seminarą teigia:

,,Kaip psichikos sveikatos profesionalai žinome, kad priklausomybės sutrikimus sukelia bio-psicho-socialinių faktorių visuma. Apie tai atliekama daug ir įvairaus dizaino studijų, ieškoma galimo genetinio pagrindo, bandomi medikamentinio gydymo variantai, kuriasi reabilitacijos centrai.

Nepaisant to, nepelnytai yra nuvertinami psichologiniai priklausomybių etiopatogeneziniai faktoriai. Ar dažnai pakliūname į dramos trikampį, dirbdami su priklausomais klientais? O gal dažnai tenka iš klientų išgirsti sakant “Kodėl tai visada nutinka man?”. Ar dažnai pagalvojame, kad  santykyje su klientu esame įsitraukę į psichologinius žaidimus?"

Seminaras vyks 2020 m. spalio 9 dieną 11:00 valandą, “Senjorų Avilyje”, J. Kubiliaus g. 2, Vilniuje.

Renginys nemokamas bei skirtas gydytojams - rezidentams, įvairių specialybių gydytojams, psichologams, socialiniams darbuotojams, nevyriausybinių ir vyriausybinių organizacijų atstovams. Renginio metu privalu dėvėti kaukes.
Vardas ir pavardė
Darbovietė/organizacija
Elektroninis paštas
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy