Konferencja Kodály 2017
Zapraszamy do udziału w konferencji.

Prosimy o wypełnienie formularza. Podane dane zostaną wykorzystane wyłącznie do celów organizacji i ewaluacji konferencji przez Polskie Stowarzyszenie Edukacji i Animacji Muzycznej.

Opłatę konferencyjną w kwocie 50 zł prosimy przesłać do dnia 20 listopada na konto PSEiAM: 51 2030 0045 1110 0000 0403 9140 (BGŻ PARIBAS) z dopiskiem w tytule "KODALY 2017". Z opłaty konferencyjnej zwolnieni są studenci wszystkich uczelni.
Opłata konferencyjna przeznaczona jest na koszty organizacyjne: koordynację, promocję i podstawowe materiały konferencyjne. Nocleg i wyżywienie w trakcie konferencji uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.
Do dyspozycji uczestników będzie mieszczący się w budynku Akademii bar.

Szczegółowy program będzie dostępny na stronach Akademii Muzycznej w Katowicach, PSEiAM (http://pseiam.pl) oraz w wydarzeniu na facebooku.

Wydarzenie organizowane w ramach Roku Kultury Węgierskiej w Polsce 2016/2017

Email address *
Imię i nazwisko
Your answer
Kod pocztowy
Your answer
Czym się Pani/Pan zajmuje?
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do organizacji konferencji przez Polskie Stowarzyszenie Edukacji i Animacji Muzycznej, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms