Yıkıcı Teknolojiler Hukuku - GelecekBurada 5
Uzay'dan yapay zekaya, mimariden 3 boyutlu yazıcılara, robotlardan oyun endüstrisine kadar birçok konuda bilgi, deneyim ve fikir paylaşım platformu Gelecek Burada Konuşmaları serisine kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Tüm yenilikler hayatımıza yıkıcı bir etkiyle giriş yapıyor. Birçok şeyi yıkarken yerine kendi dinamiklerini kuruyor. Eğitim, sağlık, sanayi, ekonomi, ulaşım gibi hukuk da kendine bu “yıkıcı yenilik”ten ileri gelen bir tanım bulmaya çalışıyor. Beşincisini gerçekleştireceğimiz Gelecek Burada Konuşmaları'nda bu tanımın en güncel halini "Yıkıcı Teknolojiler Hukuku"nu bu konuda bilgi ve deneyim sahibi konuşmacılarımızla masaya yatırıp tartışacağız.

Detaylar çok yakında!

3Dörtgen Kafe'nin nefis ikramları, kahvesi ve #gelecekburada playlisti de bize eşlik edecek!

* Kontenjan 50 kişi ile sınırlıdır.
* LCV şarttır. Kayıt yaptırıp etkinliğe katılamayacak olanlar en az 3 gün önceden akademi@3dortgen.com'a mail atmalıdır.
* Etkinlik ücretsizdir.

İsim
Your answer
Soyisim
Your answer
E-Posta
Your answer
Telefon
Your answer
Etkinlik LCV
3Dörtgen Akademi ancak 30 kişiye kadar oturmalı düzen sağlayabiliyor. Bu yüzden lütfen katılımda bulunamayacağınız etkinlik için kayıt yaptırmayınız. Kayıt yaptırdıktan sonra gelmeme durumunuz olursa bizi etkinlikten en az 3 gün önce bilgilendirebilirseniz çok seviniriz.
3Dörtgen Akademi ve 3Dörtgen ile ilgili etkinlik, kampanya, yarışmalardan haberdar olmak ister misin? Merak etme biz de spamleri sevmiyoruz!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms