יריד התעסוקה 2022 - טופס הרשמה למחפשי עבודה

טופס זה נועד לכל מי שמעוניין להרשם ליריד התעסוקה 2022! 

#באנו_לעבוד יריד התעסוקה של איגוד מקצועות האנימציה ואניניישן - פסטיבל האנימציה הבינלאומי של ירושלים מגיע אלינו בחודש הבא והפעם במתכונת חדשה ומרגשת!
בשנתיים האחרונות ובעקבות מגפת הקורונה, היריד התקיים במתכונת מקוונת בזום וזכה להצלחה מסחררת. השנה, בפעם הראשונה יתקיים היריד במתכונת היברידית, שמשלבת את הטוב מכל העולמות.


אז מה יהיה לנו?

18.11 - יום תעשייה בפסטיבל אניניישן - יריד חווייתי בו ניפגש כולנו בסינמטק ירושלים. יהיו שם מעסיקים מכל קצוות הקשת, לכל מעסיק יהיה דוכן ומשתתפי היריד יוכלו לעבור בין הדוכנים, להכיר את המקומות השונים, לשאול שאלות ולהתרשם מהעשייה שלהם. בנוסף יהיו שם שישה מנטורים מתחומים שונים שיוכל להציץ על תיקי העבודות שלכם ולשפוך את חוכמתם.

21-23.11 - לאחר שהכרנו ונפגשנו פנים מול פנים, יהיו לנו שלושה ימים של פגישות מקוונות בין הכשרונות הכי לוהטים בשוק לבין מקומות העבודה הכי שווים בארץ! 


איך זה עובד?

1. נרשמים פה בטופס הזה לרשימת התפוצה של יריד התעסוקה - כדי שנוכל לעדכן אתכם בכל מה שתצטרכו לדעת בשבועות הקרובים כדי להבטיח שלא תפספסו פרט אחד של מידע.

2. מתחילים לעבוד על תיק העבודות שלכם! הגשת תיק עבודות / שואוריל היא חובה להשתתפות בפגישות.

3. בהמשך יעודכן אתר היריד ובו רשימה מלאה של הסטודיואים והחברות המשתתפים ביריד התעסוקה, והמועדים המדויקים שבהם כל מעסיק מקיים פגישות.

4. ההרשמה לפגישות האישיות תיפתח אחרי היריד הפיזי, זה הזמן שאתם מסתערים על האתר כדי להירשם לפגישות שתרצו, על בסיס כל הקודם זוכה.

****

ההשתתפות בפגישות ביריד התעסוקה פתוחה לחברי וחברות איגוד מקצועות האנימציה (ע"ר) בלבד. עוד לא חברים?

יש לכם עד התאריך 10.11 להצטרף, אם אתם לא רוצים לפספס את הפגישות הכי שוות!

להצטרפות:  http://bit.ly/JoinAnimationUnionIL

***

נשמע פשוט מדי? אל תדאגו, הירשמו עכשיו פה בטופס ההרשמה ואנחנו מבטיחים שנסביר לכם ונכין אתכם טוב טוב, לא רק להרשמה לפגישות, אלא גם לפגישות עצמן!

***מעסיקים? מחפשי עובדים? כאן ההרשמה אם אתם מחפשים עובדים/ות >>> https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScGITXbSocNkn2V77O923vAoeLtihGgPdoaytKvE78ngh9wYw/viewform?usp=pp_url
Email *
שם מלא בעברית *
האם את/ה חבר/ת איגוד?
לינק להרשמה - http://bit.ly/JoinAnimationUnionIL
*
קישור לסושיאל *
מה את/ה מחפש/ת ביריד התעסוקה *
Required
מה רמת הנסיון שלך? *
מהם תחומי ההתמחות בהם את/ה מציע/ה שירותים? *
Required
יש שאלות?
כתבו אותן כאן ונחזור אליכם!
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of animationguild.org.il. Report Abuse