REĢISTRĀCIJA KLĀTIENES NODARBĪBĀM NOVEMBRĪ un 20. OKTOBRĪ
SAKARĀ AR ATTĀLINĀTO NODARBĪBU UZSĀKŠANU, LŪDZAM VISPIRMS IZLASĪT JAUNOS DALĪBAS/REĢISTRĀCIJAS NOTEIKUMUS!

1. Pēc norēķinu rekvizītu saņemšanas veikt izvēlēto KLĀTIENES un/vai ATTĀLINĀTO nodarbību APMAKSU LĪDZ 20.OKTOBRIM!
2. Ja dalībnieks jebkādu iemeslu dēļ KLĀTIENES vai ATTĀLINĀTĀS nodarbības/seminārus neapmeklē jeb apmeklē daļēji, samaksātā nauda nav atgūstama un to nav iespējams pārcelt uz citām nodarbībām/semināriem.
3. Ja organizators KLĀTIENES vai ATTĀLINĀTĀS nodarbību/semināru atceļ, samaksātā nauda tiek pārcelta uz nākamo piedāvāto nodarbību/semināru vai atgriezta dalībniekam.
4. Nodarbību dalībnieki uzņemas pilnīgu atbildību katrs par savu veselības stāvokli gan KLĀTIENES, gan ATTĀLINĀTO nodarbību laikā. ORGANIZATORS neuzņemas nekādu atbildību par dalībnieku veselības stāvokļa izmaiņām nodarbību laikā vai to ietekmē.
5. ŠOBRĪD IR IESPĒJAMS REZERVĒT TIKAI PILNUS REGULĀRO NODARBĪBU CIKLUS. Ja pēc reģistrācijas beigām grupās būs brīvas vietas, tās varēs rezervēt kā atsevišķas nodarbības.
6. Vietas klātienes nodarbībās DALĪBNIEKAM tiek piešķirtas, datoram analizējot līdzšinējo apmeklējumu datus un tikai pēc tam anketu ienākšanas secībā. Lai nodrošinātu dalības iespēju visiem interesentiem, visa veida nodarbības pakāpeniski būs pieejamas arī attālināti.
7. ATTĀLINĀTĀS nodarbības ir sia yoga musica īpašums - tās ir aizliegts nodot trešajām personām vai pārpublicēt internetā/sociālajos tīklos! Pretējā gadījumā stājas spēkā personas datu aizsardzības un autortiesību likumdošana.

NODARBĪBU ORGANIZATORS IR: yoga-musica sia, sadarbībā firmu SmartCo

!!!BRĪVU VIETU NAV!!! JOGAS TERAPIJA, NOVIETOJUMI AR SPIRĀLĒM KLĀTIENĒ. VALDORFA PIRMSSKOLA: 7., 21., 28. NOVEMBRĪ plkst. 18:15 - 20:15. Dalības maksa par visu ciklu: 30 EUR !!!BRĪVU VIETU NAV!!!
!!!GAIDĪTĀJU SARAKSTS!!! YIN YOGA, MEDITĀCIJA un MONOHORDS KLĀTIENĒ. VALDORFA PIRMSSKOLA: 8., 15., 29. NOVEMBRĪ plkst. 18:15-20:30 (8.11. bez monohorda). Dalības maksa par visu ciklu: 35 EUR !!!GAIDĪTĀJU SARAKSTS!!!
!!! VĒL DIVAS BRĪVAS VIETAS 20. OKTOBRĪ !!!: PAŠMASĀŽA AR RULLI (APGUVE), YIN JOGA un MONOHORDS. VALDORFA PIRMSSKOLA: 20.oktobrī plkst. 16:00-19:00. Dalības maksa 20 EUR
AIZPILDOT UN NOSŪTOT REĢISTRĀCIJAS ANKETU, PIEKRĪTU VISIEM DALĪBAS NOTEIKUMIEM, VĒLOS SAŅEMT NORĒĶINU REKVIZĪTUS UN APMAKSĀT IZVĒLĒTĀS/PIEEJAMĀS NODARBĪBAS LĪDZ 20. OKTOBRIM! *
VĀRDS
Your answer
UZVĀRDS
Your answer
E-PASTS
Your answer
TELEFONA NUMURS
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms