Zapotrzebowanie aptek na szczepionki przeciw grypie w sezonie 2022/23
Szanowni Państwo, Kierownicy aptek ogólnodostępnych,

w celu oszacowania zapotrzebowania aptek ogólnodostępnych na szczepionki przeciw grypie w sezonie grypowym 2022/23, w imieniu Naczelnej Rady Aptekarskiej zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety.

Należy zaznaczyć, że w chwili obecnej przyjmujemy, że szczepienia w aptekach w sezonie grypowym 2022/23 będą wykonywane zgodnie z aktualnym stanem prawnym.

Ankieta służy wyłącznie do celów statystycznych i nie zbiera żadnych danych wrażliwych.

Bardzo dziękujemy za Państwa zaangażowanie.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Prośba o wskazanie szacunkowej liczby pracowników apteki, którzy będą chcieli zaszczepić się przeciw grypie w sezonie 2022/23 w Państwa aptece. *
Prośba wskazanie szacunkowej liczby szczepionek przeciw grypie, które zamierzają Państwo zamówić do apteki na potrzeby Państwa pacjentów w nadchodzącym sezonie grypowym 2022/23. *
Jeśli jest to możliwe, prośba o wskazanie szacunkowego % spadku zamówienia szczepionek przeciw grypie, w odniesieniu do ubiegłego sezonu grypowego 2021/22.
Jeśli jest to możliwe, prośba o wskazanie szacunkowego % wzrostu zamówienia szczepionek przeciw grypie, w odniesieniu do ubiegłego sezonu grypowego 2021/22.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy