Poskytujem alebo hľadám službu v Čataji (dotazník)
Dobrý deň,

rada by som Vás poprosila o vyplnenie tohto krátkeho dotazníka zameraného na zbieranie zručností a služieb, ktoré ponúkate alebo po ktorých máte naopak dopyt.

V predchádzajúcom dotazníku som sa pýtala, či máte prehľad o zamestnaniach, ktoré vykonávajú ľudia v Čataji a ktoré by mohli byť zároveň pre Vás užitočné. Takmer polovica opýtaných uviedla, že tento prehľad im chýba. Zároveň 75 % opýtaných by ocenilo prístup k týmto informáciám na internete. Obec žiaľ takýmito údajmi nedisponuje,

PRETO...

by som týmto dotazníkom rada získala informácie o Vašich ZAMESTNANIACH, REMESLÁCH, ZRUČNOSTIACH a SLUŽBÁCH, ktoré vykonávate alebo poskytujete a ktoré by ste radi ponúkli ostatným obyvateľom Čataja. Vy by ste tak získali nových zákazníkov a známych a naopak my ostatní kontakt na šikovných ľudí z obce, ktorí nám vedia pomôcť a bývajú od nás hoci aj niekoľko metrov.

Tí, ktorí naopak služby alebo pomoc hľadajú, budú mať rovnako možnosť uviesť svoju potrebu v tomto dotazníku. Možno sa pre Vás nájde spoluobčan/ka, ktorý/á Vám ochotne pomôže.

Ďakujem za Váš čas a ochotu.

Denisa Rášová

Prieskum je realizovaný v rámci projektu Požičataj - susedská výpomoc Čatajčanov
Poskytujem službu
môže ísť napríklad o rôzne druhy remeselných prác (maliar, stavbár, elektrikár, opravár, mäsiar, stolár, zlatník, krajčír...) ďalej napríklad preklad do/z cudzieho jazyka, poisťovníctvo, realitné maklérstvo, odvoz autom, varenie, pečenie (torty, pagáče, praclíky..), líčenie, strihanie, upratovanie, stráženie detí, pooranie záhrady, venčenie psa, ladenie satelitu, rôzne druhy opráv (záchod, potrubie, elektronika…), výuka na hudobný nástroj, prenájom izby a podobne.
Uveďte svoje zručnosti alebo služby, ktoré by ste radi ponúkli občanom Čataja
Your answer
Mali by ste záujem zverejniť svoju ponuku na internete?
Radi by sme zozbierané informácie zdieľali na web stránke obce Čataj (v prípade súhlasu vedenia obce) a na Facebooku obce Čataj
Hľadám službu
napríklad stráženie detí, upratovanie domácnosti, občasné varenie v domácnosti, kváskovanie, hľadám rybára, mäsiara, elektroinštalatéra, krajčírku, výrobcu domácich mliečnych výrobkov, kosenie trávy, starostlivosť o bazén, stráženie psa, doučovanie cudzieho jazyka...
Uveďte službu, o ktorú by ste mali záujem
Your answer
Mali by ste záujem zverejniť svoj dopyt na internete?
Radi by sme zozbierané informácie zdieľali na web stránke obce Čataj (v prípade súhlasu vedenia obce) a na Facebooku obce Čataj
OSOBNÉ ÚDAJE
Ak ponúkate alebo hľadáte službu a vyššie ste odpovedali pozitívne, prosím, uveďte svoje osobné údaje. Tie sú potrebné na to, aby sme mohli vytvoriť zoznam služieb, ktoré zverejníme na Facebooku obce Čataj a prípadne po súhlase obce aj na webstránke Čataja. Tak Vás budú môcť kontaktovať občania, ktorí prejavia záujem o Vašu službu alebo ktorí Vám vedia pomôcť. Prosím, uvádzajte iba svoje osobné údaje, nie za iných. Pokiaľ chcete navrhnúť svojich známych, bude na to priestor nižšie.
Meno a Priezvisko
Your answer
Bydlisko
Your answer
Kontaktné údaje (email a tel. číslo)
Your answer
Webstránka (ak máte)
Your answer
Chcem odporučiť známeho/známu
Ak poznáte niekoho z Čataja, kto vykonáva službu/remeslo/zručnosť vhodnú na ponúknutie ostatným občanom, prosím, uveďte nám jeho/jej meno a priezvisko vrátane služby, ktorú dotyčná osoba vykonáva.
Sem uveďte jeho/jej celé meno a službu, ktorú vykonáva
Your answer
Priestor pre Vaše doplňujúce postrehy
Your answer
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Vaše osobné údaje (meno, priezvisko, tel.číslo, email, bydlisko) zhromažďujem v rámci projektu Požičataj na účely zbierania zručností a služieb, ktoré ponúkate alebo po ktorých máte naopak dopyt. Údaje použijem za účelom zostavenia zoznamu služieb, ktoré obyvatelia Čataja vykonávajú, alebo po ktorých majú naopak dopyt. Informácie zozbierané týmto dotazníkom budú uchovávané nanajvýš 5 rokov po ukončení projektu Požičataj. Evidencia údajov bude spracovaná na základe Vášho súhlasu, ktorý môžete kedykoľvek odvolať. Osobné údaje budú spracované tiež v rámci online služieb, ktoré poskytuje na základe dohody so sprostredkovateľom spoločnosť Google LLC so sídlom na adrese 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, Spojené štáty americké. Podrobnosti o ochrane osobných údajov spoločnosťou sú dostupné online na https://policies.google.com/privacy.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service