OYUN GİRİŞİMCİSİ YETİŞTİRME PROJESİ KAYIT LİNKİ
PROJE HAKKINDA :
Üniversite mezunu veya öğrencilerinden oluşan gençlerin oyun girişimcisi yetiştirilmesi için Oyun Girişimcisi Yetiştirmek üzere eğitim programları düzenlenecektir. Projemiz TOSYÖV, (Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı) TOGED (Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği) ve Ankara Kalkınma Ajansı işbirliği içerisinde gerçekleştirilecek olup projemiz Gençlik ve Spor Bakanlığı GPDP-2021-1 Gençlik Programları çerçevesinde kabul edilmiş 6 ay süreli bir projedir.

PROJENİN GENEL AMACI :
Gençlerin oyun girişimcisi olabilmeleri ve kendi işlerini kurabilmelerini, kendi işlerini kurma konusunda devlet desteklerden yararlanmalarını, oyun girişimcisi bireylerin girişimci yönlerinin açığa çıkarılmasını ve yeni teknolojilerle bütünleşik yaratıcılıklarının güçlendirilmesini sağlamaktır.

PROJE TAKVİMİ VE FAALİYET PLANI :
Projemiz Şubat 2021’de başlamış olup eğitimler bu yılın Mart, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında tamamlanacaktır.

EĞİTİM KONULARI, KATILIM ŞARTLARI ve PROGRAM :
- Eğitimlere 18-35 yaş aralığında üniversite öğrencisi ya da mezunu gençler katılacaktır. Kayıt yapan ve belirtilen tarihler içerisinde (Mart, Nisan, Mayıs, Haziran 2021) uygun görülen tarih aralığında 1 ay süre ile katılım sağlayabilecek, kayıt bilgileri oyun girişimciliğine uygun bulunan gençler katılabilecektir.
- Katılacak kişinin Unity ve tasarım için Photoshop programlarını başlangıç seviyesinde bilmesi gerekmektedir.
- Katılımcılar program boyunca 20 kişiden oluşan 4 farklı gurup belirlenerek seçildikleri gurup için 1 ay devamlılık sağlamaları durumunda programı tamamlamış sayılacaklar ve sertifikalandırılacaklardır.
- Eğitim Konuları; Girişimcilik Eğitimi (70 Saat), Oyun Geliştirme Eğitimi (70 Saat), Liderlik Eğitimi (70 Saat) (Her gurup 30 gün (1 ay) içerisinde tüm eğitimleri tamamlanmış olacaktır.)
- Eğitimler Ankara’da Ankara Kalkınma Ajansı’nda yüz yüze gerçekleştirilecek ve katılmaya hak kazananlar eğitimler başlamadan önce katılımcılara e-mail ile bildirilecektir.
-Eğitimler ücretsizdir. Katılım sonunda sertifika sağlanacaktır.

Eğitim programını görüntülemek için: https://bit.ly/3uj2pcq

Oyun Ders Başlıkları:

Unity ve Programlamaya Giriş
Unity, Visual Studio, Android SDK Kurulumu
Temel Unity Bileşenleri
Unity’de C# Temelleri
Arayüz Yapıları Animasyon
Particle System
Fizik Motoru Kullanımı
Input & Kontrol
Tag ve Layer Sistemleri
Sahne Yapısı
Unity GameObject ve Nesne Yapıları
Prefab Yapısı Kamera ve Raycast İşlemleri
Lighting ve Lightmapping
Proje Build’i ve Deploy İşlemleri
2D Proje Geliştirme
3D Proje Geliştirme

GİZLİLİK POLİTİKASI VE KVKK

Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV) Oyun Girişimcisi Yetiştirme Projesi Kapsamında kendilerine iletilen kişisel bilgileri, kullanıcıları ve eğitim katılımcıları ve proje için çalışanlar ile yaptığı sözleşmeler veya işbu Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır (yetkili hukuki otoriteler tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklar haricinde).

Proje kapsamında sunulan kişisel bilgiler TOGED ve TOSYÖV sorumluluğu altında, aşağıda yer alan amaçlarla bir dosyada işlenecek ve saklanacaktır:

1- Eğitimlere katılımcı ya da katılım için başvuru yapma ve eğitimlerde görev alma kapsamında kişisel bilgiler,

2- E-posta ya da diğer benzer iletişim araçlarıyla (SMS gibi) iletiler göndererek, proje ve faaliyetleri hakkında bilgi sunmak

3- TOGED ve TOSYÖV'ün bu tarz etkinlikleri ve bilgilendirmelerini sunmak

3- Bize üçüncü tarafların kişisel bilgilerini sunmanız durumunda, onların kişisel verilerinin kullanılması hakkında bilgilendirmek ve bu bilgilerin yukarıda açıklanan amaçlar doğrultusunda sunulması için açık rızalarını almak sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Sizin tarafınızdan sunulan bilgiler aşağıdaki amaçlarla kullanılacaktır: (a) Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı Oyun Girişimcisi Yetiştirme Projesi kapsamındaki kayıtlar, kayıt listeleri, (b) Proje yükümlülükleri kapsamında herhangi bir soru ya da öneriye cevap vermek. b) TOGED ve TOSYÖV'ün bu tarz etkinlikleri ve bilgilendirmelerini sunmak.


Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit edip kullanabilir. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amaçlarıyla da kullanılabilir.

Proje dahilinde kayıt amaçlı başka sitelere link verilebilir. Kuruluşlarımız proje için hazırlanan link vasıtasıyla erişilen tüm sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

TOGED ve TOSYÖV, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. TOGED ve TOSYÖV’ün gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, kayıt sistemine yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, TOGED ve TOSYÖV’ün herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

TOGED ve TOSYÖV’ün proje kapsamında oluşan online sistem üzerinde yer alan bilgilerinize 3.kişiler ulaşamaz. Yanlışlıkla TOGED ve TOSYÖV dışında proje ile ilgili olduğunu düşünerek farklı yerlere gönderdiğiniz bilgiler sizin sorumluluğunuzdadır.

TOGED ve TOSYÖV işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman proje süresince tek taraflı olarak değiştirebilir. TOGED ve TOSYÖV değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, kendi sistemleri üzerinden yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.
TOGED ve TOSYÖV’ün içerisinde yer aldığı site içi mesajlaşmalar kullanıcıları koruma kapsamında sadece her iki kuruluş tarafından okunmaktadır. Site içi mesajlaşmalarınızda gizli bilgilerinizi paylaşmamanız gerekmektedir.

İşbu bildirimi ve şartları kabul ettiğinizden emin olmak için bu web sitesini her kullanımınızda işbu metni gözden geçirmeniz önerilmektedir.
Adsız Başlık
Yukardaki KVKK Metnini okudum ve onay veriyorum. *
ADI SOYADI *
DOĞUM TARİHİ *
MM
/
DD
/
YYYY
OKUDUĞU YA DA MEZUN OLDUĞU OKUL *
BÖLÜMÜ *
TELEFON NUMARASI *
E-MAIL ADRESİ *
PROGRAMA KATILIM AMACI *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy