Реєстраційна форма учасника на Plan B Day 2019 у Харкові / 15-17 лютого
Plan B Day 2019 збере близько 500 культурних та соціальних підприємців, технічних ентузіастів та активістів — це понад 60 спікерів з України та інших країн світу: США, Великобританія, Австрія, Куба, Хорватія, Македонія, Туніс, Сербія та Україна. Фестиваль присвячений людям, які реалізують гуманітарні проекти у не найсприятливіших умовах, застосовуючи виняткову креативність та наполегливість, перетворюючи виклик на можливість. Технології та IT, експериментальні медіа та комунікації, урбаністика та навколишнє середовище, культура та мистецтво, розваги та креатив, волонтерство та альтернативна освіта, соціальне підприємництво та інвестування — деякі напрямки, яким присвячений Plan B 2019, але загальний знаменник для всіх тематик — це інноваційна ідея соціально-культурного характеру, що робить світ кращим, наповнює його добротою та красою. Щоб взяти участь у Plan B Day — заповніть форму.

Нічна програма, представлена ​​музикантами й діджеями з різних країн, буде не менше насиченою: в цьому році організатори обіцяють всесвітньо відомі імена — наприклад, австрійську групу Sofa Surfers, яка залишається цікавим музичним проектом впродовж майже 20 років. А також, не менш цікавих хедлайнерок alyona alyona / Київ та Alina Pash / Київ. Серед лайн-апу: Space Spice Boy & Воєнний оркестр / Київ та Чернігів (від фестивалю «86»), Tik Tu / Тернопіль , OY Sound System / Київ, Lyudska Podoba / Київ, Love’n’Joy / Київ, The Prince Albert / Харків. Придбати квитки можна за посиланням: bit.ly/2sVqisg.

Email address *
П.І.Б. *
Номер телефону *
З якого ви міста? *
Розкажіть, звідки ви дізналися про івент? *
Чи були ви на Plan B 2017 1-3 грудня у Харкові? *
Якщо відповідь на попередньє питання «так» — яким чином ви використали отриманий знання / досвід / інформацію?
Чи ви є членом громадської організації? *
Якщо відповідь на попереднє питання «так» — яку назву має ваша організація, якщо відповідь «ні» — чи берете ви участь у будь-яких соціально-важливих заходах на волонтерській основі або, можливо, бажаєте бути залучені до розвитку нашої громади?
Чи маєте ви досвід розробки соціально-культурних проектів?
Якщо відповідь на попереднє питання «так» — будь ласка, опишіть проект.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service