Zničený cykloserisný stojan medzi PN - Horná Streda
Dobrý deň, 

tento anonymný formulár slúži na podanie akejkoľvek informácie o zničenom cykloservisnom stojane pri odpočívadle medzi Piešťanmi a Hornou Stredou. Toto odpočívadlo je súčasťou významnej cykloturistickej trasy 002 - Vážska cyklomagistrála. 
Odpočívadlo je otvorené ani nie dva roky a už podľahlo náletom vandalov niekoľko krát. Vandali poškodili samotné odpočívadlo - pochodili strechu, ukradli solárny panel, ukradli komplet celú elektroinštaláciu k panelu, poškodili a zničili veľkoplošnú mapu, ktorú koniec koncov asi aj ukradli. 
Odpočívadlo vybudoval Trnavský samosprávny kraj. 

V réžii Slovenského cykloklubu bol cykloserisný stojan, ktorý bol na tomto mieste osadený v spolupráci s partnerom Škoda. Stojan bol osadený v auguste 2022. V máji 2023 sme vykonali jeho údržbu, nakoľko sme zistili poškodenie pumpy a ukradnutie viacerých jej častí. 

V júli 2023 sme zistili kompletné zničenie a znehodnotenie cykloservisného stojanu - vykradnuté náradie, stojan vytrhnutý zo zeme, rozobratý na niekoľko kusov, ukradnutá vrchná čas hustilku spolu s hadičkou. 

Potrebujeme Vašu pomoc pri hľadaní páchateľa. Mobiliár má denno-denne slúžiť 100-vkám športovcom a nie pár jedincom, ktorí ho ničia. Prosíme, ak ste niečo videli, počuli, dajte nám anonymne vedieť. Pomôže nám to pri dolapení páchateľa/ov a zabezpečenia do budúcna! 

Vopred ďakujeme. 

Tím Slovenského cykloklubu 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Informácia, ktorú mám....  *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy