ANKIETA KONSULTACYJNA NA TEMAT WDRAŻANIA DODATKOWYCH ŚRODKÓW NA WSPARCIE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W RAMACH PROW 2014-2020
Szanowni Państwo, Lokalna Grupa Działania "Zakole Dolnej Wisły" otrzymała nominację do nagrody za sprawne wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023. Dzięki osiągnięciu odpowiednich poziomów wykorzystania funduszy UE oraz wskaźników w okresie 2016-2018, mamy szansę pozyskać dodatkowe środki w kwocie 520 tys. zł na rozwój przedsiębiorczości na obszarze Zakola. Prosimy o Państwa opinię na temat zakresów wsparcia sektora gospodarczego, która pozwoli nam poznać oczekiwania potencjalnych wnioskodawców i jednocześnie pomoże zaplanować przeznaczenie dodatkowych środków.
1. Która forma wsparcia sektora gospodarczego powinna być realizowana w ramach dodatkowych środków pozyskanych na realizację lokalnej strategii rozwoju?
2. Czy Pani/Pana zdaniem kwota premii na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości 50 tys. zł to dostateczna forma pomocy?
3. Jaka kwota premii Pani/Pana zdaniem byłaby najbardziej odpowiednia, aby móc podjąć własną działalność gospodarczą
4. Czy Pani/Pana zdaniem kwota dofinansowania na rozwój działalności gospodarczej w wysokości do 100 tys. zł to dostateczna forma pomocy?
5. Jakie formy promocji ogłoszonych naborów wniosków są Pani/Pana zdaniem najskuteczniejsze?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy