GOLDEN HEART - školní rok 2021/2022
Aktivita projektu IKAP II na podporu etiky, etické výchovy a výchovy charakteru určená základním a středním školám v Královéhradeckém kraji, které se chtějí otevřeně přihlásit k myšlence „na charakteru záleží“.

Jak to bude probíhat?
- Zájemce prosíme o přihlášení školy do 31. srpna 2021.
- Na začátku září 2021 obdržíte podrobnější informace určené k předání Vašim učitelům. Všechny učitele požádáme, aby si více všímali chování žáků, které zaslouží ocenění.
- V průběhu září 2021 Vás navštíví metodik, se kterým projednáte zapojení do projektu a předá Vám propagační materiály pro seznámení žáků.
- V dubnu 2022 Vás požádáme o nominace žáků.
- V červnu 2022 se uskuteční slavnostní vyhlášení jednotlivců v rámci škol a škol v rámci kraje.Vyplněním formuláře berete na vědomí, že údaje budou shromažďovány a zpracovávány do 31. 12. 2033 za účelem administrace projektu OP VVV. S údaji bude nakládáno v rámci zákonných mezí vyplývajících z Rozhodnutí o poskytnutí dotace a z nařízení Evropského parlamentu a rady EU 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).
Zároveň berete na vědomí, že v průběhu konference může být ze strany organizátorů či médií pořizován audiovizuální záznam (včetně fotografií), který může být dál využit pro vzdělávací, propagační či popularizační účely.
Název školy *
Jméno a příjmení (kontaktní osoba) *
Telefon *
E-mail *
Poznámka
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy