Souhlas se zasíláním lesních zpráv ALMŠ
Kdokoliv a kdykoliv se může zdarma přihlásit k odběru newsletteru Asociace lesních MŠ: novinek z prostředí lesních školek, související legislativy a událostí, které pro Vás každý měsíc vybíráme.

Zástupci členských organizací a předplatitelé Informačního servisu dostávají newsletter do svých emailových schránek každý měsíc. Některé zprávy v newsletteru směrují do členské sekce webu, kam je vstup umožněn pouze zástupcům členů a předplatitelům Informačního servisu.
Kdokoliv a kdykoliv se může z odběru newsletteru Asociace lesních MŠ také odhlásit.

Starší vydání newsletterů najdete zde: https://www.lesnims.cz/pro-cleny.html#newsletter.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, emailová adresa a pozice v LK/LMŠ pro účely zasílání newletteru ALMŠ, mimořádných sdělení a pozvánek. Tento svůj dobrovolný souhlas uděluji na dobu neurčitou. Jsem si vědom(a) toho, že tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, požadovat přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo zpracování, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, a to na adrese: martina.dvorakova@lesnims.cz. Dále jsem si vědom(a) toho, že mohu podat stížnost proti zpracování mých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů. *
Příjmení *
Jméno *
Email *
Pozice v lesním klubu - LK / lesní mateřské škole - LMŠ nebo jiná cílová skupina *
Prosíme uveďte všechny Vaše role. Můžete být ředitelem, pedagogickým pracovníkem, rodičem i účastíkem našeho kurzu zároveň.
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy