Podzimní kurz MEDITAČNÍ PRAXE a osobního rozvoje od 14.září 2021
Aktuálně vnímám zvýšenou potřebu umění pracovat se naší myslí, která je daleko rychlejší než tělo. Zahlcená mysl nás velice často odpoutává od nejdůležitějších věcí v životě a může být překážkou v čistém bytí s námi samotnými. Následně nám uniká podstata i naše opravdovost a rozjíždí se kolotoč disharmonie.

Proto další otevření mé srdcovky, KURZU MEDITAČNÍ PRAXE a osobního rozvoje uvítá každý, kdo se chce znovu spojit se svým já, používat mysl s nadhledem, trénovat meditaci v běžném životě, porozumět a přijmout sebe i druhé. Náplní kurzu je nácvik různých druhů vedených meditací, dýchacích technik, cvičení vědomé pozornosti, koncentrace, vizualizace, práce s emocemi, energetickým polem a další. Pracujeme s našimi postoji a přesvědčeními. Přinese nám to nadhled, větší klid a psychickou odolnost, zvýšení energie, sebeúcty a porozumění smyslu našeho života. Kurz má pokaždé jiný koncept, proto absolventi kurzu rádi pokračují a stále objevují nové.

❖ Kurz MEDITAČNÍ PRAXE a osobního rozvoje začne od ÚT 14.září 2021 vždy od 18:45 – 20:15 hod
11lekcí x 90 min, cena kurzu je 2.530,-Kč
Každé úterý, vyjma 28.září, poslední lekce je 30.listopadu 2021.

❖ Kde? V JURTĚ Lískovec u Frýdku - Místku, vedle domu č.p. 251, další informace vám budou zaslány před konáním kurzu
❖ Kurzem vás provede lektorka Mgr. Bc. Eva Svobodová, certifikace Yoga Alliance, 200 Hr Hatha and Ashtanga, Shiva Yoga Peeth school, Indie, Holisticky Regresní terapeut v Getting Better, více o lektorce na www.jogasevou.cz (sekce o mně)
❖ Kapacita je 10 osob

Tento kurz je vhodný i pro úplné začátečníky. K dispozici jsou podložky, deky.

Přihlásíte se vyplněním tohoto formuláře, na kterém dole dáte odeslat.
Bližší info o obsazenosti kurzu na T: 606 742 174 nebo E: eva@jogasevou.cz
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Adresa:
Město, ulice a č.p.
Kde jste se o workshopu dozvěděl(a)?
*
Required
Údaje pro platbu a platební podmínky:
Cena kurzu je 2.530,-Kč.

Pro Vaši rezervaci je důležitá úhrada co nejdříve z důvodu velkého zájmu o tento kurz a omezené kapacity, nejpozději do 2 dnů od zaslání přihlášky do kurzu.

ČSOB, a.s., číslo účtu: 172902537/ 0300
Variabilní symbol: 14092021
Do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

Storno podmínky:
Potvrzená přihláška na příslušný workshop je oboustranně závazná a její zrušení podléhá obecným pravidlům stornovacích poplatků. Pakliže se kurzu nemůžete zúčastnit, jste povinni se z kurzu písemně odhlásit a uvolnit místo dalším zájemcům. V případě, že se písemně z kurzu neodhlásíte a kurzu se nezúčastníte, budou Vám taktéž účtovány stornovací poplatky. V případě, že nebude uhrazen doplatek ceny kurzu a současně se kurzu nezúčastníte, záloha celá propadá.
Stornovací poplatky:
Storno účasti minimálně 1 týden před termínem konání kurzu – stornopoplatek 50% ceny. Storno účasti méně než 2 dny před termínem konání kurzu – stornopoplatek 100% ceny. Stornopoplatkům se můžete vyhnout v případě, že za sebe najdete náhradníka, který se kurzu zúčastní. Účastník svým podpisem stvrzuje, že se seznámil s výše uvedenými podmínkami účasti na kurzu.
Potvrzení přihlášky
Tímto potvrzuji svou účast na kurzu (připsáním úhrady Vám bude rezervováno místo)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy