Jarní kurz MEDITAČNÍ PRAXE a osobního rozvoje od 19.3.2024
Aktuálně vnímám zvýšenou potřebu umění pracovat se naší myslí, která je daleko rychlejší než tělo. Zahlcená mysl nás velice často odpoutává od nejdůležitějších věcí v životě a může být překážkou v čistém bytí s námi samotnými. Následně nám uniká podstata i naše opravdovost a rozjíždí se kolotoč disharmonie.

Proto další otevření mé srdcovky, KURZU MEDITAČNÍ PRAXE a osobního rozvoje uvítá každý, kdo se chce znovu spojit se svým já, používat mysl s nadhledem, trénovat meditaci v běžném životě, porozumět a přijmout sebe i druhé. 

Na jarním kurzu se více zaměříme na rozvoj intuice, trénink a ovládnutí naší vůle, i práci s emocemi.Náplní kurzu je nácvik různých druhů vedených meditací, dýchacích technik, cvičení vědomé pozornosti, koncentrace, vizualizace, práce s emocemi, energetickým polem a další. Pracujeme s našimi postoji a přesvědčeními. Přinese nám to nadhled, větší klid, psychickou odolnost, dovednosti k vymezení našich hranic, zvýšení energie, laskavosti a porozumění smyslu našeho života. Kurz má pokaždé jiný koncept, proto absolventi kurzu rádi pokračují a stále objevují nové.


❖ Kurz MEDITAČNÍ PRAXE a osobního rozvoje začne od ÚT 19.3.2024 vždy od 18:50 – 20:20 hod 
10 lekcí, každé úterý, vyjma 2.4. a 9.4., cena kurzu je 2.500,-Kč

DÁREK PRO VÁS: Možnost 3 hodin pro SEBE. Možnost účasti na kurzu úterní Jógové praxe, který navazuje a začíná v ÚT 2.1. od 17:00 (90min), čeká vás zvýhodněná nabídka ceny za oba kurzy ve výši 3980,-Kč, (ušetříte tak 940,-Kč).Jak na to? Je potřeba se přihlásit na oba kurzy na www.jogasevou.cz a uhradit celkovou částku s VS: 212024

❖ Kde? V JURTĚ Lískovec u Frýdku - Místku, vedle domu č.p. 251, tento prostor je v zimních dnech plně vytápěný a má k dispozici pohodlné zázemí se sociálním zařízením, parkování a krásnou zahradu s rybníky.
❖Kurzem vás provede lektorka Mgr. Bc. Eva Svobodová, s 15 letou praxí lektorování a mezinárodní zkušeností, certifikace Yoga Alliance, 200 Hr Hatha yoga, Ashtanga yoga, Meditation, Pranayama, Shiva Yoga Peeth school, Indie, více o lektorce na www.jogasevou.cz (sekce o mně)
❖ Kapacita jurty je 12 osob, výhoda menší skupinky

Tento kurz je vhodný i pro úplné začátečníky. K dispozici jsou podložky, deky.

Přihlásíte se vyplněním tohoto formuláře, na kterém dole dáte odeslat.
Bližší info o obsazenosti kurzu i ostatní dotazy na T: 606 742 174 nebo E: eva@jogasevou.cz
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Adresa:
Město, ulice a č.p.
Kde jste se o workshopu dozvěděl(a)?
*
Required
Údaje pro platbu a platební podmínky:
Cena kurzu je 2.500,-Kč.

Pro Vaši rezervaci je důležitá úhrada co nejdříve z důvodu velkého zájmu o tento kurz a omezené kapacity, nejpozději do 2 dnů od zaslání přihlášky do kurzu.

ČSOB, a.s., číslo účtu: 172902537/ 0300
Variabilní symbol:  19032024
Do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení


Storno podmínky:
Potvrzená přihláška na příslušný workshop je oboustranně závazná a její zrušení podléhá obecným pravidlům stornovacích poplatků. Pakliže se kurzu nemůžete zúčastnit, jste povinni se z kurzu písemně odhlásit a uvolnit místo dalším zájemcům. V případě, že se písemně z kurzu neodhlásíte a kurzu se nezúčastníte, budou Vám taktéž  účtovány stornovací poplatky. V případě, že nebude uhrazen doplatek ceny kurzu a současně se kurzu nezúčastníte, záloha celá propadá.
Stornovací poplatky:
Storno účasti minimálně 1 týden před termínem konání kurzu – stornopoplatek 50% ceny. Storno účasti méně než 2 dny před termínem konání kurzu – stornopoplatek 100% ceny. Stornopoplatkům se můžete vyhnout v případě, že za sebe najdete náhradníka, který se kurzu zúčastní. Účastník svým podpisem stvrzuje, že se seznámil s výše uvedenými podmínkami účasti na kurzu.

Potvrzení přihlášky
Tímto potvrzuji svou účast na kurzu (připsáním úhrady Vám bude rezervováno místo)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy