Mesleki Hemşirelik ve Ebelik Blogu Kullanan Meslek Mensuplarının Hayat Boyu Öğrenme Eğilimlerinin Belirlenmesi Çalışması
Bu araştırmanın amacı, hemşirelik ve ebelik alanında geliştirilmiş olan Sağlık Atölyesi ve Dijital Hemşire öğrenme platformları kullanımının ve kullanıcı özelliklerinin hayat boyu öğrenme eğilimlerine etkisinin belirlenmesidir. Çalışmaya katılım gönüllülük esasına dayalıdır. Kararınızdan önce araştırma hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz. Bu bilgileri okuyup anladıktan sonra araştırmaya katılmak isterseniz onayladığınızı aşağıdaki onaylıyorum butonuna basarak ankete geçebilirsiniz.
Bu araştırmada size, sosyodemografik özelliklerinizi ve platform kullanım durumlarınızı belirlemek ve yaşam boyu öğrenme eğilimlerinizi ölçmek için hazırlanmış iki adet anket formu online uygulanacaktır. Bu araştırma ile ilgili olarak sizden beklenen araştırıcının sorularına uygun ve doğru cevap vermenizdir.
Bu araştırmada sizin için herhangi bir risk ve zarar söz konusu değildir. Araştırmanın sonucunda elde edilen bilgiler, hemşirelik ve ebelik mesleklerine mensup kişilerin hayat boyu öğrenme eğilimlerinin belirlenmesinde, hayat boyu öğrenmede platfromlarının geliştirilmesinde ve hayat boyu öğrenmeye yönelik mevcut durumu gösteren bir kaynak olarak kullanılacaktır.
Araştırma süresince sizin üzerinde olumsuz hiçbir uygulama yapılmayacaktır. Çalışmaya katılıp katılmama konusunda tamamen özgürsünüz. Katılım için karar verme aşamanızda istediğiniz bilgileri sorma ve doğru, güvenilir, anlaşılır yanıtlar alma hakkına sahipsiniz. Katılmayı kabul ettiğinizde dilediğiniz zaman araştırmadan çekilebilirsiniz. Araştırmaya katılmak istemezseniz platformun size hizmetinde hiçbir değişiklik ve aksaklık olmayacaktır. Araştırmanın tüm aşamalarında kimlik bilgileriniz gizli tutulacak yalnızca sizden aldığımız bilgiler bilimsel amaçlarla kullanılacaktır. Araştırma sonucu elde edilen bilgiler herhangi bir yayında kullanılırken bu yayında kimlik bilgileriniz yer almayacak, size ulaşılamayacaktır.

Öğr. Gör. Taner Onay

Çalışmaya katılmayı onaylıyorum. *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service