Анкетування громадян “Державний кордон дружній для друзів” (березень-квітень 2023)

Опитування проводиться в рамках проекту Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) Громадська  ініціатива “За прозору та чесну митницю”, що фінансується Європейським Союзом, співфінансується МФ “Відродження” та Atlas Network.

Предметом дослідження є якість отриманих послуг від Держмитслужби України та ДПСУ при перетині кордону державного кордону.

Sign in to Google to save your progress. Learn more

Чи є Ви громадянином (громадянкою) України? 

*

1. Скажіть, будь ласка, за останній місяць Ви повертались в Україну з-за кордону? 

*

2. Назвіть пункт пропуску/країну, через який Ви дісталися в Україну цього разу? 

*

3. Яким чином Ви здійснювали перетин кордону? (Один варіант відповіді)

*

3.1. Скільки часу зайняв перетин кордону потягом загалом? Назвіть приблизно час у годинах 

Clear selection

4. Скільки часу зайняло перебування у черзі перед пунктом пропуску іноземної країни? Назвіть приблизно час у годинах 

*

5. Скільки часу зайняло перебування на самому пункті пропуску іноземної держави (це час як ви потрапили на територію пункту пропуску до моменту, як Ви покинули пункт пропуску)? Назвіть приблизно час у годинах 

*

6. Скільки часу зайняло перебування у черзі перед українським пунктом пропуску? Назвіть приблизно час у годинах 

*

7. Скільки часу зайняло перебування на самому українському пункті пропуску, до моменту, як Ви покинули пункт пропуску? Назвіть приблизно час у годинах 

*

8. Яким чином відбувався паспортний контроль, контроль на безпеку, митний контроль в Україні? Виберіть все, що найточніше характеризує процедуру паспортного контролю.

*
Required

9. Яким чином відбувався паспортний контроль, контроль на безпеку, митний контроль в іноземній країні? Виберіть все, що найточніше характеризує процедуру паспортного контролю.

*
Required

10. Чи задоволені Ви в цілому організацією процедури перетину кордону з українського боку?  Оцініть, будь ласка, за шкалою від 1 до 5, де 1 означає найнижчу оцінку, а 5 – найвищу.

*

11. Чи задоволені Ви в цілому організацією процедури перетину кордону з боку іноземної держави?  Оцініть, будь ласка, за шкалою від 1 до 5, де 1 означає найнижчу оцінку, а 5 – найвищу.

*

12. Як би Ви оцінили якість обслуговування на пункті пропуску з українського боку, зокрема поведінку співробітників Державної прикордонної служби України, їхнє вміння та готовність відповісти на запитання?  Оцініть, будь ласка, за шкалою від 1 до 5, де 1 означає найнижчу оцінку, а 5 – найвищу.

*

13. Як би Ви оцінили якість обслуговування на пункті пропуску з українського боку, зокрема поведінку співробітників Державної митної служби України, їхнє вміння та готовність відповісти на запитання? Оцініть, будь ласка, за шкалою від 1 до 5, де 1 означає найнижчу оцінку, а 5 – найвищу.

*

14. Якщо Ви зі свого досвіду знаєте про існуючі проблеми на кордоні, у відповідних сферах, позначте або вкажіть. 

*
Required

15. Чи були на пункті пропуску, де Ви останнього разу в’їжджали в Україну перелічені умови? (можна зазначити декілька варіантів)

*
Required

16. Визначте рівень своєї задоволеності санітарними умовами під час перебування на пункті пропуску в Україні (туалет, наявність води, чистота тощо).  Оцініть, будь ласка, за шкалою від 1 до 5, де 1 означає найнижчу оцінку, а 5 – найвищу.

*
1
2
3
4
5
Оцінка

17. Як би Ви оцінили якість українського мобільного та інтернет-зв’язку, включаючи Wi-Fi на пункті пропуску в Україні?  Оцініть, будь ласка, за шкалою від 1 до 5, де 1 означає найнижчу оцінку, а 5 – найвищу. 

*
1
2
3
4
5
Оцінка

18. Якщо у Вас є побажання щодо покращення інфраструктури або умов перебування у пункті пропуску та на під’їзді до нього, Ви можете зазначити про це.

Ваша Стать

*

Ваш Вік

*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy