Онлайн-реєстрація для визначення зручного для Вас часу подачі документів щодо зарахування дітей до 1-х класів 2019 року
Шановні батьки майбутніх першокласників, що проживають на території обслуговування гімназії №315 з поглибленим вивченням іноземних мов.
Вітаємо вас з початком вступної кампанії до 1-го класу!
Заклад освіти отримав базу даних з реєстру територіальної громади міста про потенційних першокласників 2019/2020 навчального року.
З метою оптимізації порядку вступу до 1-го класу, пропонуємо зареєструватися для визначення зручного для Вас часу подачі документів.
Реєстрація здійснюватиметься на офіційному сайті закладу освіти з 22 березня по 31 травня 2019 року.
Прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів за місцем проживання відбудеться з 04 квітня по 31 травня 2019 року.
Для цього ви повинні надати у наш заклад освіти заяву від одного з батьків, або осіб, які їх замінюють, копію свідоцтва про народження та медичну довідку дитини / Форма № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду» та Форму первинної облікової документації № 063/о «Карта профілактичних щеплень»/.
Родини першокласників, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, до пакету вищеперерахованих документів надають довідку про реєстрацію ВПО для підтвердження їх місця проживання.
Адміністрація
Email address *
Вкажіть контактний номер телефону *
Your answer
Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов
Укажіть ПІБ дитини *
Your answer
Вкажіть дату народження дитини *
MM
/
DD
/
YYYY
Вкажіть ПІБ одного з батьків, або особи, що їх замінює *
Your answer
Виберіть з запропонованого списку будинок у якому Ви зареєстровані у відповідності до Постанови Кабінету міністрів №207 від 02.03.2016 року "Про затвердження Правил реєстрації місця проживання..." та Розпорядження Дарницької районної в м.Києві державної адміністрпації №178 від 22.03.2018 "Про закріплення за закладами... територій обслуговування" *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service