Анкета участника тренінгу "Контроль медичних закупок"
Учбово-методичний центр захисту прав людини HRTC в рамках проекту «Захист прав пенсіонерів та моніторинг бюджетних витрат по COVID-19 громадським префектами у південних областях України» та громадської кампанії «За чесну медицину» запрошує активних громадян з Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей на тренінги із застосування сучасних цифрових інструментів для аналізу медичних закупівель та захисту прав пацієнтів поважного віку.
Тренінги відбудуться: 29-30 липня 2020 року в Миколаєві, 19-20 серпня – в Херсоні, 9-10 вересня – в Кропивницькому. Учасники заходу отримають навички виявлення порушень та оскарження неправомірних дій суб’єктів господарювання, під час закупок за спрощеною процедурою COVID-19. Тренери поділяться досвідом проведення моніторингових досліджень в сфері захисту прав людини і протидії корупції. Учасники тренінгу обміняються досвідом та ідеями, візьмуть безпосередню участь в розробці навчальних кейсів на основі реальних історій про порушення прав пацієнтів. Найбільш успішні учасники отримають можливість розробити власну радіопередачу і провести її у прямому ефірі одного з українських радіоканалів.
Враховуючи, що у зв’язку з карантинними вимогами кількість учасників обмежена, лише відібрані учасники отримають запрошення на електронну пошту не пізніше, ніж за день до початку відповідного заходу.

Який тренінг Вам зручніше відвідати: *
Ваше ім'я та прізвище *
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Місце роботи або навчання, посада *
максимальное количество символов 250
e-mail *
Tел., сайт або акаунт у соцмережах *
Чому Ви вирішили взяти участь у цьому тренінгу?
максимальное количество символов 500
Досвід громадської діяльності
максимальное количество символов 500
Якщо Ви з іншого населеного пункту, крім Миколаєва, Херсону або Кропивницького - вкажіть, чи потрібне Вам проживання в готелі і очікуваний розмір компенсації за проїзд
зазначте, будь ласка, вид транспорту і орієнтовну вартість квитків
Дякуємо! Місце проведення заходів, порядок розміщення учасників, нарахування компенсацій за проїзд і проживання, а також інші логістичні та організаційні питання будуть повідомлені відібраним учасникам.
http://hr-advocacy.mk.ua/
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy