Crypto Data Space (CDS) İş Birliği Formu
Crypto Data Space (CDS), yatırım ve fon toplama verileri, kripto haberleri, blockchain dünyasındaki gelişmeler, Web3 alanındaki işbirlikleri, metaverse, play-to-earn, NFT'ler, etkinlikler, airdrop ve listelemeler hakkında içeriklerin yer aldığı küresel bir kripto haber portalıdır. Okuyucular, her gün yayınlanan özgün içerikler aracılığıyla piyasadaki gelişmeleri ve trend haberleri, piyasa öngörülerini ve çeşitli projeleri takip edebilir.

Kripto ile ilgili projeniz, girişiminiz, ürün ve hizmetleriniz için farkındalık yaratmak ve bunları tanıtmak için blockchain meraklıları, venture capital firmaları, yatırımcılar ve profesyoneller dahil olmak üzere küresel kripto topluluğuna CDS üzerinden ulaşabilirsiniz.

Seçenekler:
  • Banner: Okuyucunun dikkatini çekmek için stratejik olarak yerleştirilmiş banner reklamlarla yüksek trafik alan websitemizin gücünden yararlanın.
  • Makale (Sponsorlu İçerik): Kripto projeniz, blockchain girişiminiz, bu sektörde sunduğunuz ürün veya hizmetlerle ilgili makaleler yayınlayarak kendinizi global kripto topluluğuna tanıtın.
  • Sosyal Medya Desteği: x.com'daki (Twitter) CDS desteği aracılığıyla görünürlüğünüzü artırın ve takipçilerimizle etkileşim kurun.
 Girişiminizi, ürününüzü veya hizmetlerinizi bir sonraki seviyeye taşımak için buradayız. Bu işbirliğinin gerçekleşmesi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ad Soyad:
*
Eposta:
*
Proje / Ürün / Hizmet
*
Website: *
Hangi tür reklamlar ilginizi çekiyor? *
Required
Telegram Kullanıcı Adınız:
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of castrum istanbul. Report Abuse