Open House Praha 2020!
Máte návrh na budovu, kterou byste chtěli vidět v programu Open House Praha 2020? Nebo chcete navrhnout vlastní budovu pro zařazení do programu? Reprezentuje budova pražskou architekturu? Nejzazší termín pro návrh budov pro ročník 2020 je 30. 11. 2019!

Pro festival OHP vybíráme budovy, které reprezentují pražskou architekturu všech časových období, představují díla významných architektů a myšlenkových směrů či návštěvníkovi přináší jiný nevšední architektonický zážitek. Důležité je pro nás také zapojení budov s lokálním komunitním a kulturním přesahem. Neopomenutelné jsou pro nás samozřejmě sídla našich cenných sponzorů.

Během festivalového víkendu pak požadujeme maximální součinnost zapojených budov – příjemné zacházení s návštěvníky i našimi dobrovolníky a respektování pravidel daných formátem festivalu (řazení návštěvníků do front před budovou, zpřístupnění budovy po maximální možný časový úsek, poskytnutí zázemí dobrovolníkům apod.).

Pokud máte dojem, že právě Vaše budova odpovídá konceptu festivalu a rádi byste se zapojili do programu dalšího ročníku, budeme rádi za vyplnění předběžného přihlašovacího formuláře.


PS Prosíme o vyplnění E-mailové adresy, na kterou obdržíte kopii svých odpovědí. Děkujeme!
Email *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Open House Praha, z.ú.. Report Abuse